[PT4] Pt4 Hud

• 14 odpowiedzi
    • 02bub02
      02bub02
      Brąz
      na forum od: 15.11.2009 Posty: 1 186
      Są 2 opcje.
      1) W opcjach (ten znaczek pt4, który się pojawia na stole, najczęściej na górze) klikasz unlock i przesuwasz sobie okienka gdzie chcesz.
      2) Trzymasz CTRL i przesuwasz normalnie okna gdzie chcesz.

I na koniec nie zapomnij dać w opcjach "Save Layout", żeby zapisało ustawienia, i żebyś nie musiał za każdym otwarciem tego samego rodzaju stolika robić to samo.
    • edziu23
      edziu23
      Brąz
      na forum od: 11.09.2012 Posty: 189
      a jak zrobic zeby hud pt4 dzialal poprawnie na zoomie?chodzi o to ze nie u wszystkich graczach mam huda i hud jest poprzestawiany.
      jak nie uzywalem pt to widzialem wiele tematow na ten temat a teraz nic nie moge znalezc.
      do kurwy nedzy teraz tak namieszalem ze za kazdym razem resetuja mi sie pierdolone staty
    • edziu23
      edziu23
      Brąz
      up
    • edziu23
      edziu23
      Brąz
      up
    • edziu23
      edziu23
      Brąz
      up
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,
      jeśli problem nadal aktualny, to:
      1. przede wszystkim musisz mieć najnowszą wersję BETA PT4.
      2. hh i soft w języku angielskim
      3. Zastosuj się do poniższego poradnika:
      https://www.pokertracker.com/guides/PT4/site-configuration/pokerstars-configuration-guide#enabling-the-zoom-poker-hud

Zwróć uwagę na radę co do kolejności uruchamiania, ponieważ wbrew pozorom może ona mieć decydujące znaczenie.

Pozdrawiam.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      ja mam tak ze w czasie gry hud dziala poprawnie bo mam preferred seat u dolu, ale podczas przegladania rozdan w PT4 w hand replayer nicki sa juz losowo przy stole przez co hud wyswietla sie blednie (chodzi o SH, wydaje mi sie iz na FR mialem poprawnie) jak to naprawic/ustawic?
    • edziu23
      edziu23
      Brąz
      udalo sie dzieki za pomoc dragoste.mam jeszcze jeden problem po kazdej sesji resetuja sie moje staty w hudzie gdzie to mozna odchaczyc i zaladowac wszystkie rece do huda
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Napisane przez edziu23
      udalo sie dzieki za pomoc dragoste.mam jeszcze jeden problem po kazdej sesji resetuja sie moje staty w hudzie gdzie to mozna odchaczyc i zaladowac wszystkie rece do huda
      Twoje statystyki będą się resetowały przy każdej nowej sesji / stoliku, gdyż o to w tym chodzi - chciałbyś widzieć, jak przeciwnicy Cię postrzegają, jeśli grasz przeciwko nieznanym graczom, lub jakie statystyki posiadasz w danej sesji. Nie da się tego niestety zmienić.

Napisane przez Rinnok
      ja mam tak ze w czasie gry hud dziala poprawnie bo mam preferred seat u dolu, ale podczas przegladania rozdan w PT4 w hand replayer nicki sa juz losowo przy stole przez co hud wyswietla sie blednie (chodzi o SH, wydaje mi sie iz na FR mialem poprawnie) jak to naprawic/ustawic?
      Nie ma oznaczeń preferred seat w replayerze. Spróbuj ustawić statystyki w poprawnych miejscach i zapisać layout.

Pozdrawiam
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      hmm tylko ze w replayerze za kazdym razem jestem na innym miejscu wiec chyba to nic nie da;]
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Przejdź do HUD -> HUD Options -> Profile Select i tam wyszukaj PokerTracker Hand Replayer. Pewnie przez przypadek coś się zmieniło i widzisz wszystkie stoły jako 6-max w replayerze. Usuń te profile i od nowa ustaw swój HUD w replayerze.

Pozdrawiam
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      poradzilem sobie jakos..a jak zrobic zeby skopiowac rozdanie po staremu? (w becie PT4 jak wklejam na forum to sa BB zamiast wielkosci podbic) w stable version jest normalnie
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      W Hand Details (czyli oknie przed otwarciem replayera) naciskasz Options -> Display Options i odznaczasz "Show Chips in BB".

Pozdrawiam
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      no mam :> kurde po instalacji w play poker/view today's hands zawsze mialem na kolorowo wygrane(na zielono) i przegrane(na czerwono) teraz mam wszystko na bialo, nie bardzo wiem jak to przywrocic ;]

dobra juz mam mialem wcisniete Hands Summary a powinno byc My Hands