[PT4] Ograniczenia triala.

• kwintoo
      kwintoo
      Brąz
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 677
      Witam.
      No więc chciałem wypróbować ten program i są problemy. Zaimportowałem dośc bogatego huda z pt3 i jest problem. Niby mogę go edytowac, usuwac, dodawać statystyki, jednak nie mogę zmieniac wielkości czcionki! Tzn mogę zmieniac w edytorze, natomiast na stole mam staty ledwo widoczne, jakby domyślne, mimo że importowane z pt3, w którym ustawiony rozmiar zgadzał się z moimi preferencjami. Czy to są ograniczenia wersji trialowej czy może ja nie potrafię czegoś zrobić? Może ktoś mi powie jakie jeszcze niespodzianki czekają na użytkownika triala? Czego nie będe mógł w nim wypróbowac?
      To jest jakiś absurd. Udostopniejąc taką wersję tylko uprzykrzają życie. Miast zachęcić do kupna i oferować do wypróbowania pełnowartościową wersję wysyłają mnie wkurzonego do konkurencji.
  • 3 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

HUD w wersji trial jest w pełni dostępny, bez żadnych ogarniczeń.

Czy zmieniłeś na stole profil z domyślnego na swój własny? Lub czy ustawiłeś go jako domyślny?

Jak to zrobić, opisane jest w poniższym poradniku.
      https://www.pokertracker.com/guides/PT4/hud/advanced-hud-guide

Jeśli nie radzisz sobie z angielskim i nie wywnioskujesz z obrazków, to daj znać, opiszę dokładnie co i jak. ;)

Pozdrawiam.
    • kwintoo
      kwintoo
      Brąz
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 677
      Doceniam próbę pomocy, ale sugestie jakobym miał nie odrożniać przez siebie stworzonego i zaimportowanego z pt3 HUDa od defaulta, oraz wysnuwanie podejrzeń, iż nie rozumiem co się do mnie pisze po angielsku odbieram ze sporym zażenowaniem. :evil: Dzisiaj niczego nie paliłem nie piłem, odzywiałem się zdrowo, wypróżniałem bezproblemowo. :pokerface: :P
      Więc jeszcze raz, staty są ok, kolorki ok, mogę dodawać, usuwać etc. problem polega na tym, że zmieniając w edytorze rozmiar czcionki nie uzyskuję żadnego efektu na stole!! Cyferki jak były małe tak są. Ok problem jest dziwny, może niepowtarzalny. Trudno, będę musiał ręcznie ?( stworzyć jeszcze raz ten sam profil, może uzyskam pożądany efekt. Duży minus dla pt4.
      Czy mogę jakoś usunąc napis z sugestią rejestracji? Czy rejestracja musi równać się kupnu? Jak szybko skonfugurować muck hands by pojawiały się obok właściwego gracza? Widzę, że można nimi manewrować na stole, podobnie jak statami, ale nie są one przypisane do konkretnego gracza. :facepalm:
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

mam staty ledwo widoczne, jakby domyślne

Trochę źle Cię zrozumiałem, myślałem, że nie jesteś pewny, czy to Twój HUD się pokazuje.

oraz wysnuwanie podejrzeń, iż nie rozumiem co się do mnie pisze po angielsku odbieram ze sporym zażenowaniem

Wybacz, nie miałem celu Cię urazić. Ale nie wszyscy tutaj znają angielski. W końcu w szkołach nie zawsze go uczą. Czasami zaczyna się od niemieckiego i niektórym tak zostaje. ( ja tak miałem, ale przy niemieckim nie zostałem. To w ogóle jest język? :ayfkm: :pokerface: )

W takim razie ciężko podać powód dlaczego czcionka nie jest poprawna. Mimo wszystko pokombinowałbym na Twoim miejscu, bo wątpię, żeby PT4 miał tu jakiś błąd. W innych profilach nie ma problemu ze zmianą wielkości czcionki?

Jeśli chodzi o mucked hands, to skoro masz porozrzucane, to musisz je sobie ustawić, tak samo jak HUDa i tak samo zapisać profil. ( Ikona PT4 ->Save Layout).

Pozdrawiam.