Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

W końcu rzygło

• Skolek
      Skolek
      Brąz
      na forum od: 30.08.2008 Posty: 494
      Po dłuższym okresie bycia break even i ciężkich przemyśleń dotyczących swojej przyszłości pokerowej, dzisiaj wreszcie udało się ugrać prawdziwy konkret -

Przy 3 left zrobiłem maskarycznego misclicka, który pozbawił mnie prawie całego stacka, ale jakoś udało się doturlać do 2 miejsca. Trochę szkoda, może udałoby się nawet wygrać, albo utargować ciekawego deala, ale i tak nie będę narzekał :)
  • 8 odpowiedzi
    • Lukasz40i4
      Lukasz40i4
      Brąz
      na forum od: 29.07.2009 Posty: 644
      Gratulacje, pokonałeś duży field :f_thumbsup:
    • marcinshark
      marcinshark
      Brąz
      na forum od: 12.03.2009 Posty: 1 257
      wielkie graty, ładna sumka
    • pixcomgaming
      pixcomgaming
      Brąz
      na forum od: 03.08.2012 Posty: 105
      Farcik :s_thumbsup:
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Zacna suma! Ja bym tyle przy turku nie wysiedział - gratuluję cierpliwości, opłaciła się! :s_thumbsup:

Pochwal się jeszcze jakiego misclicka zrobiłeś :)
    • Skolek
      Skolek
      Brąz
      Nie wiem do końca czy podchodzi to pod misclick, czy jest jakieś inne określenie dla tego typu zagrania, ale akcja wyglądała następująco: jestem na BU, open z A6o, short na SB fold , call od BB, bardzo agresywnego rega. Flop 622 FD do clubsów, ja chcąc zagrać standardowego c-beta wpisałem o jedno zero za dużo :facepalm:
      Aggro reg wrzucił mi stacka na 60BB deep. Miałem niezłego mindfucka, ostatecznie po tanku zagrałem call, bo uznałem, że reg rozkminił, że ja tutaj sie pomyliłem i on z uwagi na duże dead money i shorta (ok 15BB) może wrzucać mi praktycznie wszystko co flatował. Cóż, ostatecznie pokazał mi 62o :rolleyes: . Zostało mi chyba ok. 7BB wtedy, a zakładam, że gdyby nie moja pomyłka to raczej nie doszłoby do stack off. No, ale ostatecznie wylądowałem na 2 miejscu, więc też spoko.
    • mirekb
      mirekb
      Brąz
      na forum od: 22.08.2012 Posty: 11
      62 oop call super std, dobry reg
    • Megacorpse
      Megacorpse
      Brąz
      na forum od: 29.03.2011 Posty: 482
      Napisane przez mirekb
      62 oop call super std, dobry reg
      rofl :nh
    • Skolek
      Skolek
      Brąz
      No cóż, w kontekście całej akcji dość śmiesznie mogło to zabrzmieć, fakt :P . Ale tak naprawdę to od 50 left, będąc znacznym chipliderem, grał niezwykle agresywnie, wykorzystywał swój stack i tak naprawdę rządził na stole. Nie wiem czemu akurat callnął te 62o, może akurat miał czutkę ;) , bo jego call open na BB nie był jakoś nad wyraz duży, więc w sumie ciężko mi przez pryzmat tego jednego spota nazwać go kompletnym fishem.