[HM2] Konfiguracja HM2 i Pokerstars

• superAroka
      superAroka
      Brąz
      na forum od: 20.10.2010 Posty: 28
      Witam

Mam mały problem związany z konfiguracją tych dwóch programów. Korzystałem z wersji testowej i wszystko działało. Po okresie próbnym, przez 3 miesiące zrobiłem sobie przerwę od gry online. Wykupiłem kod aktywujący HM2 i niestety nie wczytuje mi statystyk na stół.

Wygląda to tak jakby HM2 nie widział ścieżki dostępu do historii rąk PS. Próbowałem znaleźć ręcznie, ale nie potrafię znaleźć folderu z tymi rękoma.

Na stole pojawia się informacją HM2 "czekam na ręce".

W HM2 widać stoły na których gram, ale nie sczytują się one do pamięci folderów HM2.

Jakis pomysł jak to rozwiązać?

Oczywiście gram w języku angielskim.
  • 10 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

Odpal soft PokerStars, upewnij się, że w Request -> Instatnt Hand History Options zaznaczyłeś opcję by zapisywało rozdania.

Następnie w Holdem Manager 2 kliknij Hand Importing-> Auto import folders -> Auto Detect (powinno znaleźć ścieżkę zapisu rąk).

Pozdrawiam
    • superAroka
      superAroka
      Brąz
      na forum od: 20.10.2010 Posty: 28
      Dziękuję za pomoc, niestety problem nie został rozwiązany. HM2 nie czyta statystyk z PS. Archiwizacja PS działa, gdyż dochodzą do mnie maile z rządaniem historii rozdań. Tylko dlaczego HM2 nie widzi tej historii rąk?
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Maile z historią rozdań to nie to samo, HH z maila a zapisywanie na dysku to dwie zupełnie inne opcje. Ustaw to co opisałem wyżej.
    • greg9666
      greg9666
      Brąz
      na forum od: 12.04.2011 Posty: 131
      mam ten sam problem nie widzi mi PokerStarsów na PP wszystko ok
    • greg9666
      greg9666
      Brąz
      Napisane przez superAroka

W HM2 widać stoły na których gram, ale nie sczytują się one do pamięci folderów HM2.

Jakis pomysł jak to rozwiązać?

Oczywiście gram w języku angielskim.

Dokładnie mam to samo historia rąk ustawiona poprawnie, soft po angielsku,na pokerstarsach zaznaczona opcja save history hand . Jednak HM2 nie widzi aliasu z Poker Stars. Na PP wszystko ok.

Program jak i soft urachamiany z poziomu administratora
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez greg9666
      Jednak HM2 nie widzi aliasu z Poker Stars.
      ??

Co grasz?
      Ustaw ponownie folder do handhistory i wskaż go HM2 (najlepiej inny niż dotychczas).

Pozdrawiam
    • greg9666
      greg9666
      Brąz
      Próbowałem na inny dysk przestawiając i w sofcie i w HM2 niestety nic to nie dało, nawet ustawiałem od razu z softu do folderu HM2Archive, ale HM2 nadal nie widział rąk. Nie wiem może format pomoże ale nie mam na to czasu i ochoty. A gram zooma

Pozdrawiam
    • xaspectx
      xaspectx
      Brąz
      na forum od: 13.06.2011 Posty: 433
      Ten sam problem...
      Język angielski, foldery te same w p* i HM2.
      Widzi niby stolik ale nie widzi aliasu ani nie importuje rąk.
      Dodam, że na każdym innym pokerroomie wszystko śmiga pięknie.
    • czokownia
      czokownia
      Brąz
      na forum od: 21.07.2012 Posty: 830
      szkoda ze nikt nie opracował przejrzystej instrukcji w jezyku polskim sam uzywam HM2 lecz czasami tez mnie zaskakuje, kazdy kto korzysta z triala to grubo sie zastanawia nad platna wersja jesli przez te 30 dni nie opanuje tematu, a szukanie po forum/ach to masakra milin watków

nie wiem co doradzic bo sporo juz opisane i niby powinno zadzialac

historia zapisu rak ustawic na max ilosc dni
      moze sprobowac manualnie nastawic czytanie historii z pliku
    • xaspectx
      xaspectx
      Brąz
      na forum od: 13.06.2011 Posty: 433
      Napisane przez czokownia
      szkoda ze nikt nie opracował przejrzystej instrukcji w jezyku polskim sam uzywam HM2 lecz czasami tez mnie zaskakuje, kazdy kto korzysta z triala to grubo sie zastanawia nad platna wersja jesli przez te 30 dni nie opanuje tematu, a szukanie po forum/ach to masakra milin watków

nie wiem co doradzic bo sporo juz opisane i niby powinno zadzialac

historia zapisu rak ustawic na max ilosc dni
      moze sprobowac manualnie nastawic czytanie historii z pliku
      Dzięki za dobre chęci, już sobie poradziłem.
      Wygląda na to, że wystarczyło zaznaczyć opcję - dealer messages->everything