[inne] Program do statystyk

• rojas94
      rojas94
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 90
      Witam

Chciałem się zapytac czy jest jakis darmowy program sprawdzania statystyk ze swojej gry? (ewentualnie strona internetowa)

Interesują mnie dokładniej wykresy wygranych i przegranych $, jak to się układa miesięcznie, $/h, ilosc rąk.(jeżeli to ma znaczenie to gram na betfair)

Z góry dzięki za odpowiedź :s_biggrin:
  • 3 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Cześć rojas94,

są strony internetowe, które trackują, co się dzieje na poker roomach, jednak po pierwsze nawet nie wiem, czy któryś trackuje betfair, po drugie często potrafią gubić rozdania, więc wyniki nie są rzeczywiste, a co najwyżej przybliżone.

Programy, które śledzą Twoją grę na komputerze, to trackery. Dwa najpopularniejsze, to PokerTracker oraz HoldemManager. Oba mają 30 dniowe okresy próbne, więc polecam Ci spróbować ich.
      Są też mniej znane darmowe trackery, jednak jakością znacznie odstają od tych wymienionych wyżej.

Pozdrawiam.
    • rojas94
      rojas94
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 90
      Napisane przez dragoste

Są też mniej znane darmowe trackery, jednak jakością znacznie odstają od tych wymienionych wyżej.

Dzięki za odpowiedź. A mógłbys mi jeszcze podpowiedziec jak nazywają się te darmowe?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Na przykład FPDB, czyli FreePokerDB, lub LongHUD.

Nie używałem żadnego z nich i nie wiem, jaki mają zakres funkcjonalności.

Pozdrawiam.