[HM2] Brak wczytywania rąk z gry na bieżąco

• kliziu
      kliziu
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 291
      Skończył mi się właśnie trial PT4 i uznałem, że dam szansę HM2. Dużo rzeczy na początku nie działało i jakoś udało mi się samemu z tym poradzić. Ale nie mogę rozgryźć, dlaczego nie wczytują mi się na bieżąco ręce z gry do zakładki Active Session. Dodam, że gdy zmienię filtr w sposób Holdem->All games i potem na odwrót, to program jakby "odświeża się" i otrzymuję wszystkie zaległe ręce aż do stanu obecnego. Z Hudem również nie ma problemu - widzę aktualny stan statystyk na każdego gracza w trakcie gry. Czy może to wynikać ze zbyt małej ilości RAMu? Mam na swoim kompie w tej chwili jedynie 1GB.
  • 5 odpowiedzi
    • Mlyniu
      Mlyniu
      Brąz
      na forum od: 17.04.2008 Posty: 117
      U mnie problem jest podobny. Tylko, że automatycznie nie wyświetla mi huda, jak wybiorę okno za pomocą table finder, to po jakimś czasie stolik znika z active session. Moja maszynka jest bardzo dobra mam 4giga tamu. Czy coś źle mam ustawione?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      kliziu, musisz ręcznie tam wybierać refresh, można to ustawić w Settings, aczkolwiek przy takiej ilości RAMu nie polecałbym tego.

Ogólnie twórcy utrzymują, że HM2 potrzebuje 1GB RAMu dla W7 x32 i 2GB dla W7 x64. Oczywiście, im więcej tym lepiej.

Mlyniu, gdzie grasz? co grasz?

Bez tych informacji nie ruszymy...
    • sfeter
      sfeter
      Brąz
      na forum od: 21.03.2008 Posty: 75
      U mnie jest podobnie,z tym ze na pokerstars automatycznie sie odswieza a na WPT trzeba to robic recznie. Za cholere nie moge tego rozgryzc
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez sfeter
      U mnie jest podobnie,z tym ze na pokerstars automatycznie sie odswieza a na WPT trzeba to robic recznie. Za cholere nie moge tego rozgryzc
      Masz soft WPT Poker w języku angielskim?
    • sfeter
      sfeter
      Brąz
      na forum od: 21.03.2008 Posty: 75
      Tak. Soft jest w j. angielskim