Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] JJ sss nl15

• Gurtek
      Gurtek
      Brąz
      na forum od: 19.12.2007 Posty: 141
      Hand P4-58016864-1350, Started at 2008-01-11 11:09 (EST)
      Table 'Krefeld': $0,15-$0,15 Bez limitu HE (Real)
      Seat 0: samrhys ($15,25 in chips)
      Seat 1: Gurtek ($3 in chips)
      Seat 2: little_davy ($13,15 in chips) (on the button)
      Seat 3: fowlerthegod ($16,15 in chips)
      Seat 4: oChiliGirlo ($14,60 in chips)
      Seat 5: agassi781 ($15 in chips)
      Seat 6: kolesio ($11,80 in chips)
      Seat 7: jlight85 ($27,55 in chips)
      Seat 8: lviolet ($5,25 in chips)
      Seat 9: tomaskorosi ($33,95 in chips)
      *** Runda blind-bet *** :
      fowlerthegod: Wnieść zakład blind ($0,10)
      oChiliGirlo: Wnieść zakład blind ($0,15)
      Gurtek: Wnieść zakład blind ($0,15)
      Dealt to Gurtek: W :club:
      Dealt to Gurtek: W :heart:
      *** Pre-Flop *** :
      agassi781: Spasować
      kolesio: Wejść/sprawdzić ($0,15)
      jlight85: Wnieść stawkę ($1)
      lviolet: Spasować
      tomaskorosi: Wejść/sprawdzić ($1)
      samrhys: Wejść/sprawdzić ($1)
      Gurtek: Podbić ($2,85)
      Gurtek: All-in ($3)
      little_davy: Spasować
      fowlerthegod: Spasować
      oChiliGirlo: Spasować
      kolesio: Spasować
      jlight85: Wejść/sprawdzić ($2)
      tomaskorosi: Wejść/sprawdzić ($2)
      samrhys: Wejść/sprawdzić ($2)
      *** Flop *** : D :heart: 3 :spade: 9 :heart:
      jlight85: Czekać
      tomaskorosi: Wnieść stawkę ($2)
      samrhys: Wejść/sprawdzić ($2)
      jlight85: Spasować
      *** Turn *** : 4 :spade:
      tomaskorosi: Wnieść stawkę ($3)
      samrhys: Spasować
      *** River *** : 3 :diamond:
      Dealt to tomaskorosi: W :diamond:
      Dealt to tomaskorosi: A :heart:
      Gurtek: Wyłożyć karty
      tomaskorosi: Wyłożyć karty
      *** SUMMARY ***
      Pot: $18,60

To była moja pierwsza zagrana ręka na nl15. Zastanawiałem sie nad spasowaniem preflop bo było duże podbicie i mogło oznaczać AA, KK, ale jak czekałem na BB to ten sam gościu do 1$ podbijał 59s. Uznałem więc, że mam najlepszą ręke i Ola.

Ps. Nie wiem dla czego, ale na tym limicie nie da się nie raz podbić 5-6bb bo od 0.5$ od razu przeskakuje na 1$. Mieliście coś takiego na Mansion???
  • 6 odpowiedzi
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      Wygląda na zagrane zgodnie ze strategią, bo z waletami jeszcze przebijamy. A że już było sporo w puli, to all-in.

Zwłaszcza, że widziałeś, że Twoi przeciwnicy podbijali wcześniej słabsze karty. Ta dwójka która sprawdziła może mieć z kolei jakieś pockety (pewnie mniejsze od Twoich, większe by przebili) albo sc, w zależności od ich zasięgu... Jak dla mnie jesteś na pf do przodu.

Na przyszłość - duże podbicie nie zawsze znaczy, że koleś ma AA czy KK. Często podbija się więcej grając BSS bo ma się nieciekawą pozycję i nie chce się wejść do rozdania ze zbyt wielką ilością przeciwników.
    • paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Zagrane optymalnie! Nie ma co sie bac grac takich rak na wyzszych limitach. Matematyka nawet na NL400 jest taka sama ;]

Nie gralem na Mansion nigdy, ale wydaje mi sie ze wszedzie mozna wpisac recznie kwote podbicia, ja tak robie bo te suwaki wkurzaja czasem
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Czasami tak jest ze wlasnie jak ma mocna reke to dlugo sie czeka ze niby sie zastanawia. Wg. mnie z taka reka po sprawdzeniu na flopie gramy check/fold do konca. Boz gry wynikalo ze ma to Q albo cos w stylu KK AA daltego wg mnie wiecej szczescia w tym rozdaniu.Ale lepiej poczekac na opinie fachowcow :)
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Original od simon1989
      Czasami tak jest ze wlasnie jak ma mocna reke to dlugo sie czeka ze niby sie zastanawia. Wg. mnie z taka reka po sprawdzeniu na flopie gramy check/fold do konca. Boz gry wynikalo ze ma to Q albo cos w stylu KK AA daltego wg mnie wiecej szczescia w tym rozdaniu.Ale lepiej poczekac na opinie fachowcow :)
      sorki blad zle popatrzylem przeciez Ty zagrales all-in wczesniej :P Dobrze zagrane zdecydowanie :) Teraz to zauwazylem dokladnie. Nie wyrazny ten konwerter i malo widac :P Pozdro 8)
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      simon - jest taka opcja, edit post ;) Nie trzeba dwóch po sobie umieszczać...
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Nigdy nie przewidzisz co przeciwnik ma jak podbija a gra bss, co innego z pewnym sss tam juz mozna sie zastanawiac!!Tutaj wszystko dobrze zagrane!!