[TN] SNG Sensei

• c00kie
      c00kie
      Brąz
      na forum od: 28.07.2008 Posty: 76
      Hej,
      mam taki problem. Chcę uruchomić 16 turniejów 180 osobowych. Filtr ustawiłem dobrze, ale jak włączam start to program chce mnie zarejestrować kilka razy do jednego turnieju (co jest dość denerwujące). Jak tego uniknąć?
      I przy okazji, jak zrobić żeby aktywny stół miał czerwoną obwódkę? Póki co jest fioletowa i żeby była czerwona muszę najechać myszką, co też jest niespecjalnie wygodne.

Pzdr
  • 12 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Co do pierwszego problemu, prosiłbym o screena, bo wcale to ustawienie takie dobre być nie musi ;)

Co do drugiego, w zakładce Table Control masz wszystkie potrzebne opcje. Aktywny stół domyślnie ma czerwona obwódkę, fioletowa ma ten, który jest następny w kolejce

Pozdrawiam
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      na forum od: 27.09.2010 Posty: 3 254
      Tam masz opcje chyba "max per cycle" ile turkow ma naraz rejestrowac i pozniej co ile czasu.

zmniejsz max do 1 i czas do tyle co ile mniejwiecej sie odpalaja te sng, jak masz wiecej niz 1 per cycle to TN sie X razy chce rejestrowac i jak nie ma tyle to sie rejestruje do tego samego.
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      na forum od: 14.12.2009 Posty: 2 792
      dolacze sie do tematu. mam 1.2.140.0 TN i wydaje mi sie ze robie wszystko jak sie nalezy, czyli wchodze w filtr , wpisuje sobie sng jakie chce grac i w lobby zostaje jeden rodzaj sng te ktore chce grac lecz wpisuje w tn jakis tam wiersz i klikam save to wyskakuje chmurka

"To use the Sit-n-Go opener, you must have the PokerStars(R) lobby open to the sit-n-go page.

i nie mam pojecia co robic , lobby mam normalnie otworzone w zakladce sng, wydaje mi sie ze robie wszystko jak z filmiki urbiego lecz moze cos pomijam. prosze o pomoc.
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      opanowalem, dla tych co by sie kiedys meczyli to wystarczy w tn wejsc w zakladke setup i w "Pokerstars settings folder" dodac folder starsow.
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      mozna ustawic zeby przerwalo rejestrowanie sie jakies 3min przed przerwa i po przewie wznowilo rejestrowanie ? Przerwe chcialbym dla siebie a tak to odpali mi sie jakis stolik i musze siedziec ^^
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      witam mam jescze jeden problem.

Mam ustawione w tn keep 19 a table ninja ciagle otwiera mi nowe stoly nawet jak juz mam 19 odpaloncyh.

Do tego nie zlicza mi ile juz zagalem i w ilu jestem zarejestrowany.

Jakies pomysly ?
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Cześć,

co do pierwszego pytania, to możesz zrobić tak, że tuż przed przerwą ustaw "Seconds between cycles" na 300, czyli zrobisz 5 minutową przerwę w rejestracji. I przywróć to jak wrócisz po przerwie. Innego sposobu nie znam.

Jeśli chodzi o drugie pytanie, to najlepiej wrzuć screena jak masz to ustawione.
      Ja mam ustawione w ten sposób i wszystko działa mi jak w zegarku:

Pozdro!
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      http://imageshack.us/photo/my-images/12/tapety3d55.jpg/
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      po kilku godzinach grzebania , kombinowania i sie wkur.... opanowalem.

tak jak pisalem wyzej

opanowalem, dla tych co by sie kiedys meczyli to wystarczy w tn wejsc w zakladke setup i w "Pokerstars settings folder" dodac folder starsow.

To nie do konca dobrze zrobilem bo dalem zakladke z program files a brak wejsc sobie w sofcie starsow help-> open my settings folder i wlasnie ta sciezke dodac w tableninja co tam wyskoczy.

pozdro
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Cieszę się, że sobie poradziłeś.

Dzięki też, za info co było tego przyczyną, może ktoś o podobnym problemie skorzysta z Twojej porady. :s_thumbsup:

Pozdro!
    • herekPL
      herekPL
      Brąz
      na forum od: 13.05.2007 Posty: 6 181
      Napisane przez koval1990
      po kilku godzinach grzebania , kombinowania i sie wkur.... opanowalem.

tak jak pisalem wyzej

To nie do konca dobrze zrobilem bo dalem zakladke z program files a brak wejsc sobie w sofcie starsow help-> open my settings folder i wlasnie ta sciezke dodac w tableninja co tam wyskoczy.

pozdro
      Jak dasz z program files to sensei działa, ale nie działają inne funkcje TN. Z kolei na ustawieniach softu (stars.eu) działa wszytko prócz sensei.

Udało się tobie jakoś to ustawić aby wszystkie funkcje i sensei działały?
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      mi dziala wszystko,przynajmniej tak mi sie wydaje wlasnie na stars.eu

Jedynie problem jest z przenoszeniem stolow bo po kilkunastu minutach przestaje dzialac ale i tak z tego nie korzystam juz...