[HM2] Pomoc przy Holdem menager 2

• dragon7189
      dragon7189
      Brąz
      na forum od: 18.02.2010 Posty: 40
      Witam mam nasytepujacy problem otoż gralem w holdema na komputerze i laptopie i posiadam 2 osobne bazy huda. Chcialbym je polaczyc w 1 czy sie tak da? A 2 sprawa planuje format dysku i jakie pliki mam przeniesc aby zachowac chistorię rąk ulozenie chuda (duzo czasu na to poswiecilem) i notatki o graczach, ktore robilem? Prosze o pomoc
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

przeniosłem Twój temat do odpowiedniego działu.

Co do połączenia baz danych, to masz kilka opcji.
      Po pierwsze możesz skopiować historię z folderów C:/HM2Archive i przerzucić na drugi komputer, po czym zaimportować manualnie.
      Po drugie, jeśli nie jesteś pewny czy w tym folderze masz wszystkie rozdania ( np jeśli usuwałeś cokolwiek z tego folderu), to możesz zrobić eksport rozdań z poziomu HM2.

W kwestii eksportu ustawień nie pomogę, ale jestem pewny, że za chwilę pojawi się któryś z naszych speców od HMa.

Pozdrawiam.
    • dragon7189
      dragon7189
      Brąz
      Tak zrobilem i sie udalo przezucic historie rozdan ale nie przezucily sie opisy graczy i oznaczanie ich kolorkami
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

w samych plikach handhistory nie masz informacji o notatkach, ani kolorów.
      Musisz zrobić backup bazy danych (wystarczą same ustawienia) i następnie zrobić restore w docelowej bazie danych.

Database>Backup
      zaznacz (skip database (only backup configs), a następnie weź Restore i wskaż ten plik w bazie danych, do której chcesz to dodać.

Pozdrawiam
    • dragon7189
      dragon7189
      Brąz
      dziekuje pomoglo :)