[HM2] [HM2]HM2 Everest - IPoker

• giaur84
      giaur84
      Srebro
      na forum od: 16.02.2011 Posty: 60
      Witam, dzisiaj ściągnąłem nowy soft na EverestPoker, musiałem wybrać inny nickname (ponieważ pojawiła się informacja, że mój jest już zajęty). Wprowadziłem nowy nickname i HM2 nie wyświetla żadnych statystyk.

Próbowałem iść ścieżką: Select Player i wpisać mój nowy nickname (po wcześniejszym rozegraniu około 30 rąk, przy włączonym HM2) i nic, HM2 nie widzi takiego gracza.

Jakieś pomysły?
  • 7 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj giaur84,

Temat powinien zostać założony w dziale pomocy technicznej.

Czy rozdania poprawnie się importują?

Everest Poker zmienił swoje oprogramowanie, miejsce zapisu historii rozdań także uległo zmianie, warto zacząć od zmiany ścieżki do tego folderu.

Pozdrawiam.
    • maklakiewicz
      maklakiewicz
      Platyna
      na forum od: 20.03.2008 Posty: 1 425
      Zmieniłeś nick i technicznie sieć. Musisz dodać nowego gracza do HMa. Najprościej będzie chyba zrobić wszystko od początku wg instrukcji dla któregoś roomu z ipoker.
    • giaur84
      giaur84
      Srebro
      na forum od: 16.02.2011 Posty: 60
      Witam,

Problem rozwiązany. Musiałem podać ścieżkę w HM2 gdzie zapisuje się historia rozdań z Ipoker, po rozegraniu kilku rąk odnalazłem się w HM2 poprzez Select Player. Staty ładnie się wyświetlają.

Pozdrawiam.
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      Podepnę się pod wątek, bo mi ręce opadają, mam win7
      - ze zmianą na nowego everka musiałem zmienic troche nicka wyświtlanego, bo się gryzł z tym co juz mam na WH a co za tym idzie i zmiana w samym HMie

ale podpowiedz mi prosze, który to katalog w którym zapisuje rece nowy everek ?
      zgaduje, ze jest inny niz rece z WH (ta sama sieć)

choćby wklej linka z katalogiem docelowym

prosze i dziekuje
    • alien67
      alien67
      Brąz
      na forum od: 12.04.2010 Posty: 340
      Ja nadal mam problem ze statami i hudem, podałem ścieżkę taka jaką mam w innym sofcie sieci Ipoker i nic nie działa.Wersja softu w jęz.ang.

Niech ktoś napisze czy ścieżka do historii jest katalogu programu? czy może należy podać inną ?
      U mnie jest przykład c:/poker/EverestPoker.com/historia

Czy macie podobnie ? wiem że zależy kto gdzie umieścił program, ale wasze sugestie coś może mi to podpowiedzą.

ps. Próbowałem z hm1 i hm2 w hm2 na stole ciągle wyświetla się '' Waiting for hands'
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      najpierw rozegrałem parę rąk, wtedy utworzył mi się katalog "History"
      i ostatecznie ustawiłem w HM2 żeby brał z katalogu:
      F:\Poker\EverestPoker.com\History
      (u mnie akurat na dysku F)

teraz działa
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witam,

Dzięki Ziro75 za podanie ścieżki do historii rozdań. :s_thumbsup:

Napisane przez alien67
      c:/poker/EverestPoker.com/historia
      Po podanej przez Ciebie ścieżce wnioskuję, że oprogramowanie nie jest w języku ang. Możliwe, że ścieżka ta pozostała po poprzedniej instalacji polskiej wersji Everesta (iPoker). Rąk tych jednak nie da się już odczytać.

Pozdrawiam.