[HM2] holdem manger2

• Many122
      Many122
      Brąz
      na forum od: 29.11.2010 Posty: 330
      Witam!
      mam taki problem z holdem managerem 2, a mianowicie dziala on tylko w trybie online ( gdy mam podlaczony interenet) jutro jade do rodzinki i nei bede mail tam internetu, a chcialbym przejrzec moje handy porobic notatki przeanalizowac gre, ale tutaj jest problem bez internetu nei mgoe wlaczyc hm2 wy'skakuje mi okienko w ktorym trzeba podac licencje
      Ktos wie czemu?
      dzieki
  • 5 odpowiedzi
    • wojtaszka
      wojtaszka
      Brąz
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 277
      A nie możesz wpisać po prostu numeru licencji i indywidualnego hasła do niej, który dostajesz przy zakupie HM2?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Cześć Many122,

jest tak dlatego, że do weryfikacji licencji, trackery ( w tym HM2) łączą się z serwerami twórców. Dzięki temu również możliwa jest kontrola tego, że licencja jest na dwa stanowiska.

Pozdrawiam.
    • Many122
      Many122
      Brąz
      na forum od: 29.11.2010 Posty: 330
      ale wczesniej mialem mozliwosc odpalenia hm2 bez internetu
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Many122
      ale wczesniej mialem mozliwosc odpalenia hm2 bez internetu
      Twórcy HM2 pisali gdzieś, że weryfikacji licencji jest robiona losowo, aczkolwiek wydaje mi się, że po której aktualizacji, częstotliwość weryfikacji została zwiększona. Tutaj nic nie poradzisz. Możesz jedynie odpalić HM2 w domu (gdzie masz neta) i przewieźć tak laptopa do rodzinki. Oczywiście o ile to jest możliwe, ze względu na odległość etc.

Pozdrawiam
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Jeśli weryfikacja jest robiona tylko przy włączaniu, to rada salyka jest bardzo dobra i to tak na prawdę bez znaczenia na odległość. Mamy przecież hibernację oraz usypianie komputera.

Pozdrawiam.