[HM2] HM2 brak statystyk przy graczach podczas gry

• 9 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Napisz na jakim Poker Roomie (na wszystkich soft powinien być w języku ENG). Upewnij się, że w Holdem Manager 2 ustawioną masz ścieżkę do folderu, w którym zapisywane są rozdania.

Hand Importing -> Auto Import Folders -> Przeważnie wystarczy kliknąć Auto Import.

Pozdrawiam
    • kamilgoa27
      kamilgoa27
      Brąz
      na forum od: 12.04.2011 Posty: 12
      na PartPoker.
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      W takim razie zastosuj się do instrukcji zawartej w pierwszym post'cie i powinno wszystko działać.
    • kamilgoa27
      kamilgoa27
      Brąz
      ok. zmieniłem język i mam statystyki :) ) tyko że ich położenie nie pokrywają się z położeniem graczy przy stole :) ) przez co praktycznie nic nie widze więc narazie wyłączyłęm HUD'a :) jakieś sugestie??
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      Aby statystyki się pokrywały, ze stanem rzeczywistym należy ustawić Seating Preferences zarówno w sofcie PartyPoker jak i Holdem Manager 2.

W PartyPoker:
      Preferences->Advanced->Table Seating (Use preferred seating) i wybrać miejsce gdzie chcesz zawsze siadać

W Holdem Manager 2:
      HUD Options->Seating Preferences i wybrać to samo miejsce, które ustawiłeś w PartyPoker
    • kamilgoa27
      kamilgoa27
      Brąz
      Ok :) ) jeszcze raz dzięki za pomoc :)
    • matioks
      matioks
      Brąz
      na forum od: 31.12.2011 Posty: 38
      Podepnę się pod temat. Mam podobny problem jak powyżej z tym , że przez ostatnie miesiące HM2 działał bezproblemowo, nic nie zmieniałem w ustawieniach a działać mu się przestało zarówno na P* jak i na PP. Odinstalowałem HM-a i zainstalowałem od nowa niestety nic to nie pomogło. języki ustawione na angielski, żadnych dziwnych filtrów, ma ktoś jakieś sugestie jak sobie z tym poradzić? Dodam, że przed ponowną instalacją pokazywało starsze ręce które miałem na zawodników a nie importowało nowych, teraz nawet tego nie ma, jest tylko komunikat Waiting for hands....

Ps. dziwna sprawa, ale w Hm-ie w zakładce active session pod moim VP$IP jest napisane po polsku , ze nie jest liczony... Jest tam gdzieś możliwość zmiany języka, bo jakoś nie mogę znaleźć a może w tym tkwi problem.

Język w hm-ie zmieniłem, ale nic to nie dało.
    • matioks
      matioks
      Brąz
      na forum od: 31.12.2011 Posty: 38
      Doszedłem do komunikatu " Please run freePHG to start collecting live hand collecting histories" nistety nie jestem w stanie znależć tego free PHG by to odpalić...
    • RiverCheckShip
      RiverCheckShip
      Brąz
      na forum od: 22.10.2012 Posty: 72
      instalujesz

free PHG

i powinno smigac