[PT4] Note tracker

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Witam.
      Udostępniamy sobie ze znajomym handsy co jakiś czas, żeby baza była większa. Gram z nim przy stoliku, mam na niego 30k hands i 0 notatek!? Czy note tracker nie powinien wyrzucić mi tu sterty readów?
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

notatki w NoteTrackerze muszą zostać najpierw wygenerowane. Podczas gry dzieję się to automatycznie, jednak skoro manualnie importujesz rozdania, które dostajesz od znajomego, musisz wejść w menu Tools ->NoteTracker, a następnie w zakładkę Status.
      Tutaj na górze będziesz miał informację na temat tego jaki % rozdań został przemielony przez NoteTrackera, oraz magiczny przycisk Run, który pozwoli pracować nad notatkami również kiedy nie grasz.

Ponadto po prawej stronie jest lista ignorowanych nicków. Ponieważ w rozdaniach znajomego widnieje on jako Hero, być może jego nick został dodany do tej listy. Jeśli tak, to po prostu usuń go z niej.

Pozdrawiam.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Status 100%, nie ma go na liście ignorowanych.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      A liczba rozdań się zgadza z tym, czego się spodziewasz, czyli Twoje rozdania + otrzymane od znajomego?

Ponadto zwróć uwagę na inne opcje w tej zakładce. Może te rozdania są zbyt stare, lub masz zaznaczone Do not take notes on hero?

Pozdrawiam.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Do not takes notes on hero - odznaczone.
      Rozdania się zgadzają, ich ilość.
      Na liście ignorowanych nie mam nikogo.
      Kliknąłem RUN, status ciągle 100%, ale zamiast run mam STOP, więc może coś robi... zobaczymy.