[HM2] uzyskać swoj popap

• Jarek91
      Jarek91
      Brąz
      na forum od: 02.06.2010 Posty: 379
      Heja :) mam problem widze na stole swoje staty TYLKO z danego stołu np zagralem na stole 50h widze tylko je a nie all. Wiecie jak mozna to zmienić zebym miał wszytskie handsy w popapie?
  • 7 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

nie ma takiej możliwości. Jest to celowe "zagranie" ze strony twórców trackerów ( we wszystkich tak jest), dlatego, że całościowe własne statystyki Ci się do niczego nie przydadzą podczas gry. Nie określisz, jak Cię widzą przeciwnicy po nich, bo nikt nie ma tylu rozdań na Ciebie. Za to jeśli masz tylko te z obecnego stołu, to widzisz, jak Cię obecnie postrzegają przeciwnicy ( tu zapewne wyjątkami będą bardziej regularni gracze, którzy widywali Cię już wcześniej).

Poza tym, jeśli analizujesz swoją grę, to zapewne znasz mniej więcej swoje statystyki.

Pozdrawiam.
    • Jarek91
      Jarek91
      Brąz
      Mistrzu :) chce mieć swoje staty w 1 miejscu jak tu w temacie

NL2 SH zoom 42k hands

Dlaczego każdy je może mnie tylko nie ja ?
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Hej,

To jest Pop UP z z Holdem Manager 1. Link, który podałeś pokazuje statystyki gracza na próbce 42 tys rąk, a nie z jednej sesji. Wszystkie swoje statystyki zebrane w całość możesz oglądnąć wchodząc w replayer HM.

Popup podobny do tego ze screena jest również w Holdem Manager 2, nazywa się "DEFAULT main popup". By go ustawić klikasz HUD Settings, następnie Stat Appearance, wybierasz statystykę po najechaniu, na którą ma się wyświetlać, a na końcu szukasz w nazwach popup "DEFAULT main popup"

Pozdrawiam
    • Jarek91
      Jarek91
      Brąz
      [quote]Napisane przez SzulerPL
      Hej,

To jest Pop UP z z Holdem Manager 1. Link, który podałeś pokazuje statystyki gracza na próbce 42 tys rąk, a nie z jednej sesji. Wszystkie swoje statystyki zebrane w całość możesz oglądnąć wchodząc w replayer HM.

Własnie cały czas piszę , że nie moge zobaczyc swoich statystyk w replayer HM

Bo mam tam tylko tyle rąk ile zagrałem przy damym stole.
    • Jarek91
      Jarek91
      Brąz
      juz troche lepiej bo mi wyskakuje 20k ale to jeszcze nie jest to
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      W takim razie jest kilka prawdopodobnych scenariuszy.

Wejdź do replayer kliknij Settings "Max Replayer Hands" domyślna wartość to 20k, możesz to zmienić.

Ewentualnie możesz zerknąć w opcjach replayera czy przypadkiem nie masz zaznaczone: Use session stats for Hero
    • Jarek91
      Jarek91
      Brąz
      wszystko gra :sdrink dziekówka