[HM2] Błąd z wyświetlaniem wszystkich rąk w hudzie

• SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Chciałem w HUD wyświetlić do analizy, czy wklejenia do oceny wszystkich moich rąk w bazie.

1. odznaczyłem w opcjach replayera, 'use stats up to day hand'
      2. odznaczyłem w opcjach replayera, 'use sessions stats for hero'
      3. w opcjach HUDa, w HUD Filters, mam ustawione 'use last 0 hands (0=all)'

Mimo tego ciągle wyświetla mi w hudzie maks 20k rąk, co bym nie zrobił, jakiej opcji bym nie wyłączył, więcej się nie wyświetla.

np. wpiszę w 'use last hands 2500, wyświetli się 2,5k. Dopiszę jedno zero, no i mimo to znów jest tylko 20k.

Wygląda jakby miał jakieś ograniczenie, zablokowanie na więcej wyświetlanych danych. Jakby była ciągle ustawiona opcja 'use last 20,000 hands, bo dane się aktualizują do 20k najnowszych ?(

Aktualizowałem HMa do najnowszej wersji, o co chodzi i jak ustawić wszystkie ręce?
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

wygląda jakby wszystko było dobrze.
      Zajrzyj jeszcze do HUD Options>wybierz swój HUD>HUD Filters i przy 'Include hands newer than' wpisz jakąś dużą liczbę.

Sprawdź czy to coś pomogło.
      Oczywiście filtry masz wyczyszczone?

Pozdrawiam
    • SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Udało się wcześniej rozwiązać problem. W jeszcze jakiś innych ustawieniach repleyera trzeba było ustawić "max repleyer hands"... Mogli dla rozrywki jeszcze więcej podobnych opcji pochować po różnych okienkach! :pokerface:
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez SnikerS89
      Udało się wcześniej rozwiązać problem. W jeszcze jakiś innych ustawieniach repleyera trzeba było ustawić "max repleyer hands"... Mogli dla rozrywki jeszcze więcej podobnych opcji pochować po różnych okienkach! :pokerface:
      Dzięki za informację, może się to komuś przydać ;)

Fakt, trochę tego jest pochowane :f_rolleyes: