[HM] Brak limp/raise w pop-up

• solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      na forum od: 24.01.2009 Posty: 1 560
      Przy tworzeniu nowego pop-upa nie mogę nigdzie znaleźć okienka ze statystykami typu limp/rasie, limp/call itd. które wyskakuje w domyslnym HUD po kliknięciu w kreskę pomiędzy VPIP i PFR. Gdzie je mozna znaleść i włączyć tak by dodać do nowego HUDa?
  • 6 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Znajdują się w zakładce Limp:
      - Limp call
      - Limp fold
      - Limp reraise

Pozdrawiam
    • solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      Trochę źle się wyraziłem. Wiem gdzie się znajdują te statystyki lecz nie mogę nigdzie znaleźć okienka, które było domyslne w HM z ustawionymi wszystkimi mozliwościami po zagraniu limp z danej pozycji. Chciałbym je dodać do swojego HUDa by wyskakiwało tak jak w domyślnym HUD.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez solmyr9
      Trochę źle się wyraziłem. Wiem gdzie się znajdują te statystyki lecz nie mogę nigdzie znaleźć okienka, które było domyslne w HM z ustawionymi wszystkimi mozliwościami po zagraniu limp z danej pozycji. Chciałbym je dodać do swojego HUDa by wyskakiwało tak jak w domyślnym HUD.
      Ja nie kojarzę takiego popupa. Możesz zrobić screena używając tego defaultowego HUDa i klikając w tą 'kreskę'?
    • solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      Popup wyskakuje po klikniecie w / pomiędzy 17 a 13 (VPIP a PRF)

• salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Powiem Ci szczerze, że nigdy tego wcześniej nie widziałem..

Raczej to nie może być custom popup, bo nie da się zdefiniować, aby na tej kresce wyświetlał się jakiś popup.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to spróbować stworzyć HUD na default, dzięki temu być może ten popup pozostanie albo po prostu skontaktuj się z supportem HoldemManagera i spytaj ich w jaki sposób możesz uzyskać ten sam efekt. :f_thumbsup:

Pozdrawiam
    • solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      Stworzyłem swój Hud na podstawie default i niestety nie ma nigdzie tego popupa. Chyba faktycznie trzeba się będzie zwrócić do supportu.

Jakby ktoś miał pomysł jak to znaleźć to niech da znać :s_thumbsup: