[HM2] ZOOM brak huda

• rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 2 285
      Witam. Jeszcze niedawno grałem zooma i wszystko było ok. Problem pojawił się, kiedy przerywał mi internet i chciałem zainstalować jakiegoś darmowego antyvira. Okazalo się, że wybrałem jakiś syf i musiałem przywracać system, bo po instalce karta sieciowa nie łapała mi zadnego połączenia. Od tej pory przestał mi też działac hud na zoomie. Przy normalnych stolikach i turniejach nie ma najmiejszego problemu. PS, PS update i hm mam uruchamiane jako administrator, zrobiony mam też najnowszy update softów. Proszę o pomoc :]
  • 8 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

"update softów" Również HM?
      Jeśli przywracałeś system sprawdź czy posiadasz najnowszą wersje Holdem Manager 2. Obecna to 7318.

Pozdrawiam
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Dokładnie tą wersję mam zainstlowaną, tj 7318
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      Ok, w takim razie. Wykonaj update Windowsa:

Dla W7 i Vista musisz ustawić \holdem manager\holdemmanager.exe i hudfuncsapp.exe, żeby były uruchamiane jako administrator. Naciskasz prawym na jeden z tych plików, klikasz "Właściwości". Zakładka "Zgodność" -> zaznacz "Uruchom ten program jako administrator". To samo robisz z drugim plikiem.

Dodaj te pliki jako wyjątek do windowsowskiego firewalla / antywirusa (nawet jeśli masz je wyłączone).

Wykonaj uninstall swojej obecnej wersji NetFramework poprzez ten program: http://videos.holdemmanager.com/dotnetfx_cleanup_tool.zip

Ściągnij Net installer i uruchom go: Ściągnij NET installer i uruchom go

W Panelu Sterowania sprawdź czy Windows i Microsoft .NET Framework posiadają ostatnie update'y. Tyczy się to wszystkich update'ów, łącznie z Internet Explorerem (nawet jeśli używasz innej przeglądarki). Może to zająć więcej niż jeden restart komputera.

Jeśli natomiast dalej będą problemy z wyświetlaniem HUDa, to wykorzystaj Table Findera.

Daj znać czy pomogło :s_thumbsup:
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Pojawił się nowy problem. Przez jakiś czas wczytują mi się ręce i nagle przestają. Kiedy odpalam nowy jest tylko waiting for hands i hud sie nie wyswietla, a na wcześniejszych stołach mam tą samą liczbe rąk. Po wyłączeniu i włączeniu hm'a jakiś czas znowu jest ok. Do tego po updacie program zamiast ok 1min, jak do tej pory, otwiera mi sie 5min i zamula całego lapka :facepalm:
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Postapilem zgodnie z instrukcjami, przeinstalowałem również hm'a, jednak problem nie minął, a pojawił się nowy. Ręce zapisują mi się po kilka, niektóre po kilkanaście razy, wygląda to mniej więcej tak :

Odpalanie z table findera też nic nie daje, bo włącza się hud, ale pokazany jest hud z 1rozdania, a potem już nic sie nie zmienia. Na zwykłych stołach i sitach niestety też już nic mi sie nie wyswietla :/
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      Sprawdź jeszcze jak będzie to śmigać gdy założysz nową bazę danych.
      W zakładce Home znajdziesz Database, otworzy się Database Manager, na dole panelu kliknij zielony plus służący do dodawania bazy.

Jeśli to nie zadziała napisz bezpośrednio na supportu twórców programu.
      Wygląda mi to na grubszą userkę: Form Holdem Manager 2
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Wyłaczyłem i włączyłem HM'a i zdaje się, że na sitach i zwykłych cash games wszystko jest już ok. Pozostał jedynie problem z zoomem. Any ideas?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez rafalk100
      Wyłaczyłem i włączyłem HM'a i zdaje się, że na sitach i zwykłych cash games wszystko jest już ok. Pozostał jedynie problem z zoomem. Any ideas?
      Próbowałeś zrobić to, o czym pisał SzulerPL?

Napisane przez SzulerPL
      Sprawdź jeszcze jak będzie to śmigać gdy założysz nową bazę danych.
      W zakładce Home znajdziesz Database, otworzy się Database Manager, na dole panelu kliknij zielony plus służący do dodawania bazy.
      Zrobiłeś to?

Napisane przez SzulerPL
      Jeśli to nie zadziała napisz bezpośrednio na supportu twórców programu.
      Wygląda mi to na grubszą userkę: Form Holdem Manager 2
      Jeśli nowa baza danych nic nie pomoże zostaje jedynie kontakt z supportem HoldemManagera, bo my chyba nie pomożemy.

Pozdrawiam