[HM2] Problem z bazą danych HM2 oraz poprawnym wyświetlanie stat.

• morisadebe
      morisadebe
      Brąz
      na forum od: 11.10.2009 Posty: 131
      Witam
      Użytkuję HM2 od ponad pół roku i do dziś nie miałem z nim żadnych kłopotów. Pierwszy problem polegał na tym że po uruchomieniu HM2 ładowała się baza danych ale podczas gry HUD nie wyświetlał zadnych informacji o graczach, tzn traktował ich jakbym nie miał z nimi żadnej historii rozdań. Stwierdziłem że może być to wina nie aktualizowania HM od dłuższego czasu, więc dokonałem update softu i problem zniknął. Na całe 30 minut.
      Otóż sprawa wygląda następująco:
      Hud nie wyświetla się pod właściwymi graczami jakbym nie miał zdefiniowanego miejsca siedzenia Hero,
      Baza danych się ładuje HUD wyświetla historię rozdań oraz aktualizuje o nowe rozegrane ręce ale ich nie zapisuje czyli po restarcie HM w trakcie bieżącej sesji rąk wcześniej rozegranych nie ma w bazie danych ?(
      Jeśli ktoś miał podobnym problem proszę o pomoc.
      Środowisko Win 7 Porf.
  • 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

a może masz jakieś filtry ustawione i dlatego tych rąk nie widzisz?
      Co w ogóle grasz i na jakim roomie?

Bez odpowiedzi na te pytania, nie ruszymy dalej..
    • morisadebe
      morisadebe
      Brąz
      Witam,
      Co do filtrów to nie mam żadnego ustawionego zresztą skorzystałem już z opcji przywrócenia do ustawień domyślnych i dalej to samo... Nie mam pojęcia z czym to się je może firewall prawi psikusa? Używam Comodo Internet Security. Jutro spróbuję go odinstalować i wgrać jakiegoś innego zobaczę czy coś to zmieni. Szperałem również na stronie HM ale i tam nie znalazłem podobnego problemu.
      Co do samej gry to pogrywam w SnG STT oraz MTT na Starsach.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Wyłącz Comodo i zobacz jak działa.

Co do preferowanego miejsca, sprawdź czy wszystko masz ustawione tak jak tutaj:
      http://faq.holdemmanager.com/questions/365/Setup+Preferred+Seating+For+Poker+Stars

Jeśli soft P* masz w języku polskim, zmień go na język angielski.
    • morisadebe
      morisadebe
      Brąz
      Niestety tak jak sądziłem Comodo Internet Security był odpowiedzialny za cały galimatias związany z HM. Po odinstalowaniu Comodo i przerzuceniu się na Kasperskiego wszystko wróciło na właściwy tor. :D .
      Dzięki wielkie za okazaną pomoc :)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez morisadebe
      Niestety tak jak sądziłem Comodo Internet Security był odpowiedzialny za cały galimatias związany z HM. Po odinstalowaniu Comodo i przerzuceniu się na Kasperskiego wszystko wróciło na właściwy tor. :D .
      Dzięki wielkie za okazaną pomoc :)
      :f_thumbsup:

Ewentualnie, możesz zawsze korzystać z Comodo, ale wyłączać go podczas używania HM, albo dodać program do wyjątków.

Pozdrawiam