[HM2] Holdem Manager Get it free

• czapa906
      czapa906
      Brąz
      na forum od: 12.01.2011 Posty: 168
      Witam. Czy ktoś może próbował wyrobić punkty na jakimiś pokerroomie by dostać bonus na holdem managera. Zastanawiam się nad WPTPoker gdzie trzeba ugrać 250 punktów aby dostać 100$ na hm. Sprawdza się to ?
  • 5 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Generalnie jest to nie opłacalne ponieważ tworząc konto na danym serwisie tylko po to by ugrać wymaganą liczbę punktów później już nie czerpiesz z tego żadnych profitów.

Dla porównania rejestrując się przez nasz serwis na wspomnianym WPT Poker otrzymasz bonus do depozytu 100% do 500$, z którego możesz poświęcić 100$ na Holdem Manager 2.

Ponadto dostęp do freerolli, bardzo korzystne warunki nalicznia Strategy Points wynoszące 1$=4.5 SP.

W konsekwencji za bonus do pierwszej wpłaty kupujesz HM2, a w międzyczasie zanim go wyrobisz podniesie się twój statu na PokerStrategy.com i będziesz mieć dostęp do materiałów, treningów oraz filmów szkoleniowych. Natomiast wybierając Get it free wyrabiasz punkty, otrzymujesz HM2 i na tym koniec.

Pozdrawiam
    • piotrekbc
      piotrekbc
      Brąz
      na forum od: 06.08.2008 Posty: 194
      a jak to w praktyce wygląda? Jak długo trwa linkowanie konta przez HM? Robił to już ktoś?:)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez piotrekbc
      a jak to w praktyce wygląda? Jak długo trwa linkowanie konta przez HM? Robił to już ktoś?:)
      Co to znaczy 'linkowanie konta przez HM'?
    • Asura2006
      Asura2006
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 716
      Napisane przez salyk
      Napisane przez piotrekbc
      Co to znaczy 'linkowanie konta przez HM'?
      Takie podpięcie konta do HM.com :)

Ja skorzystałem z tej promocji na nl5 co prawda na jakimś krzaku IPokerowym ale wg mnie się opłacało.

Co do samej procedury i czasu jaki to trwa to niestety w moim przypadku było potrzebne wymienienie kilkunastu maili bo obsługa krzaka chyba nie była do końca świadoma tej promocji. Ale to było ze 2 lata temu więc może się coś zmieniło.

Aha i polecałbym jednak jak największy krzak sobie podpiąć żeby nie tracić dobrego bonusa od 1szej wpłaty czy możliwości podpięcia konta pod PS (w przypadku WPT i party niesie za sobą same korzyści)
    • meerec
      meerec
      Brąz
      na forum od: 30.01.2010 Posty: 131
      Ja swego czasu skorzystałem. Jako że nie trawię softu everesta wybrałem właśnie ten room. Wszystko potrwało bardzo szybko. W ciągu chyba tygodnia od pomysłu miałem legalnego HM'a ;)