[PT4] pop up konkretnego limitu

• 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 986
      Chciałbym zamieścić na forum pop up ze statystykami z konkretnego limitu (NL10SH). Jak w PT4 dostać taki pop up ? W realplayerze pokazuje mi statystyki lifetime (z wszystkich limitów), lub statystyki z konkretnego stołu.
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj 4greg4,

W głównym menu HUD -> Edit Hud Options zaznacz opcje:
      Stats From Current Cash Stake only
      Stats From Current Bet Type Only

Dodatkowo jeśli uważasz, że twoja gra znacząco uległa zmianie (szczególnie jeśli wstawiasz swoje statystki ponownie) to warto zaznaczyć aby w HUDzie była wyświetlana tylko konkretna ich ilość (trzeba policzyć). Warto tu też zadbać o to aby ilość tych rozdań była miarodajna, 10k rozdań to jest minimum, 20k już spokojnie powinno wystarczyć, im więcej tym lepiej.

W opcjach replayera ustaw Hero Lifetime Stats.

Warto też zadbać o pop-up zgodny z HM1, który jest "standardem", jest on dostępny w Hudzie Legacy, lub jego ciekawsza wersja dostępna na stronie Poker Trackera, który udostępnił jeden z użytkowników naszego forum aldon7 i tak też się ten HUD nazywa: HUD Profiles.

Pozdrawiam.
    • DieHardPL
      DieHardPL
      Złoto
      na forum od: 25.11.2009 Posty: 545
      Dorzuce od siebie, juz kiedys poruszalem ten temat podzial na stawki rozdziela rowniez handy z zooma i zwyklych stolikow. Pzdr!
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      Dzięki za pomoc.
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      Panowie, jednak wciąż mam z tym problem. Po zaznaczeniu opcji o których pisał Skibcio pokazuje mi statystyki konkretnego limitu. Teraz chciałbym aby pokazał mi tylko ostatnie 20k hands z tego limitu więc ustawiam w opcji

Stats from the last 20K hands (0 for all)

i .. nic, wtedy realplayer nic nie wyświetla.

PS. Sorry.. ! już wyświetla :) Okazało się że trzeba o wiele dłużej poczekać niż to ma miejsce w przypadku wszystkich rąk. Może komuś się przyda to info :)