[HM2] jak ustawić alias w hm2

• greg9666
      greg9666
      Brąz
      na forum od: 12.04.2011 Posty: 131
      witam

Zaczynam moja przygodę z hm2 i mam następujący problem nie mogę w żaden sposób ustawić swojego aliasu na pokerstars mam ustawione automatycznie na party ale tam już nie gram. Nick z party jest przypisany i w dolnym rogu jest wyświetlany i w nawiasie pisze (PartyPoker), niema nicku z pokerstars, gdy wpisuję ręcznie w nawiasie pisze (PlayerAlias) a nie (pokerstars)? tak jakby nie widział pokerstars.

dodam że rece mi importuje z pokerstarsów bo widze ta strzaleczke jak sie zapisują lecz niemoge ich zobaczyć bo ciagle jestem na pokerparty :evil:
  • 10 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

player alias służy do łączenia kilku nicków.
      Jeśli chcesz zobaczyć swój nick to po prostu spróbuj go wybrać (można to zrobić nad "settings").

Jeśli dalej masz problemy - pisz śmiało.

Pozdrawiam
    • betzik
      betzik
      Srebro
      na forum od: 31.05.2009 Posty: 61
      Mam podobny problem.

Gram przy wsparciu HM2 na PartyPoker i wszystko śmiga bez zarzutów. Od kilku dni robię delikatne przymiarki do przenosin na PokerStars i niestety nie mogę ogarnąć HM2.

Nigdzie nie mogę wybrać swojego nicka z PokerStars. W dolnym prawym rogu oraz nad "Settings" mam tylko nick z PartyPoker. Dodatkowo po rozwinięciu zakładki i wybraniu "Select Player..." nie ma na liście mojego nicka z PokerStars.

Mam też inny problem: otwierając stół na początku statystyki wyświetlają się przy każdym graczu, natomiast w momencie kiedy dołączam do stołu (mam ustawione w oprogramowaniu PokerStars preferowane miejsce) wszystko się rozsypuje i statystyki nie wyświetlają się przy właściwych graczach.
    • qzianik
      qzianik
      Brąz
      na forum od: 03.02.2011 Posty: 118
      też niedawno z tym walczyłem, zacznijmy od tego że menu na p* musi być w języku angielskim, i trzeb ręcznie w HM ustawić ścieżkę do historii rąk
    • greg9666
      greg9666
      Brąz
      Napisane przez betzik

Nigdzie nie mogę wybrać swojego nicka z PokerStars. W dolnym prawym rogu oraz nad "Settings" mam tylko nick z PartyPoker. Dodatkowo po rozwinięciu zakładki i wybraniu "Select Player..." nie ma na liście mojego nicka z PokerStars.
      dokładnie mam to samo dodam że soft po angielsku i historia rąk podana ręcznie
    • greg9666
      greg9666
      Brąz
      dobra jest udało się jakoś zaktualizowałem hm2 i na drugi dzień po włączeniu już mogłem wybrać nicka z pokerstars dziwna sprawa ale teraz nie mam statystyk wyświetlanych na stole? ścieżka do historii rąk prawidłowa soft po ang. nie wiem co jeszcze nie tak?
    • qzianik
      qzianik
      Brąz
      na forum od: 03.02.2011 Posty: 118
      ale w ogóle sie nie wyświetla hud czy statystyk nie wyświetla
      w HM zakładka active sesion i na dole po lewej stronie jest przycisk table finder
    • kaesen42
      kaesen42
      Brąz
      na forum od: 18.10.2010 Posty: 2 135
      Napisane przez qzianik
      ale w ogóle sie nie wyświetla hud czy statystyk nie wyświetla
      w HM zakładka active sesion i na dole po lewej stronie jest przycisk table finder
      u mnie podobnie w replayerze wyswietla juz polaczone a przy stole tylko te nowe. tzn mi chodzi ze przeciwnik zmodyfikowal nick. room PartyPoker
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      witam,
      może rozegranie i zapisanie kilku rąk z P* pomoże, wtedy na pewno pojawi się nick do wyboru w HM`ie
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Trochę tutaj zakręciliście :s_ugly:

Jeśli macie jakieś konkretne pytanie, proszę napiszcie teraz, opisując je dokładniej ;)

:fdrink
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      w jaki sposob ustawic ten alias? wpisalem recznie nazwe a po prawej dodalem swoje dwa nicki z ipokera ale nic sie nie zmienilo, nadal wyswietla staty tylko dla pierwszego nicka

juz sobie poradzilem z FAQa HM2