[HM] Waluty

• Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      na forum od: 13.12.2010 Posty: 1 670
      Witam,
      Mam pewien problem.
      Otóż bankroll na pokerroomie mam w euro, a gram przy stolikach w funtach - i teraz - HM pokazuje mi w zakładce reports jakąś tam wygraną w dolarach, a na wykresie i zakładce sessions jest inna kwota (również w dolarach).
      To że HM pokazuje statystyki w dolarach w niczym mi nie przeszkadza, ale w którym miejscu są poprawne wysokości wygranych? W reports, czy wykres i sessions?
  • 3 odpowiedzi
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      ?(
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Cześć Szkodnick,

Poszperałem trochę na forum HM i zdarzały się osoby, które zgłaszały takie problemy, ale jakoś ich support nie potrafił tego błędu u siebie wywołać i raczej udawał, że nic takiego nie ma miejsca :) .
      A czy te różnice są bardzo duże? Nie da się tak na oko sprawdzić po krótkiej sesji, która wydaje się bliższa prawdy? W każdym razie jakbym miał obstawiać, która jest prawidłowa to sessions bo zakładka reports to bardziej przetworzone sessions, więc większa szansa jest, że właśnie tam zostało coś popsute.

Cały czas piszę o HM1 bo w HM2 sprawa może wyglądać trochę inaczej. Daj znać jakby chodziło Ci o HM2.

Przykro mi, że nie potrafię podać jakiegoś rozwiązania tego problemu, ale nawet połączone siły moderatorów nie są w stanie znaleźć na nie odpowiedzi.
      Zawsze możesz spróbować skontaktować się z supportem HM w tej sprawie.

Pozdrawiam
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      Po obserwacjach wydaje mi się - tak jak spinek uważałeś - że to właśnie zakładka sessions oraz wykres podają prawdziwe dane. W zakładce reports wygrane zaniżone są o jakieś aż 30%.