[PT4] Hud na zoomie

• Robsonm
      Robsonm
      Brąz
      na forum od: 09.05.2010 Posty: 361
      Łatwe pytanko, czy hud z pt4 nadąża na zoomie? ( dla ścisłości starsy) obecnie mam pt3 i niestety hud wyświetla się po kilkunastu sekundach co oczywiście wyklucza jego użyteczność na stolikach zoom.

Czy lepiej zainwestować w pt4 czy hm2? głównie zależy mi na płynnym "hud"
      :)
  • 3 odpowiedzi
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      na forum od: 17.03.2009 Posty: 206
      śmiga aż huczy :s_cool:
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Grałem na zoom przez jeden miesiąc na pt4 i było dobrze (nowy pc). Zwłaszcza pod koniec jak trochę lepiej połatali soft i hud przestał się wieszać często. Teraz sporadycznie zdarza się że hud zostaje z poprzedniego stołu.
      Radzę nie wypychać go custom statami, bo raczej się dłużej ładuje wtedy.

Teraz siedzę na HM2 ale to są zwykle stoły. Ogólna różnica między HM2 a PT4 jest taka że pierwszy jest dużo szybszy przy mieleniu danych, dużo bardziej funkcjonalny, wpieprza za to więcej zasobów (ważne tylko jeśli masz old pc) ale za to wysypuje się dużo.
      Za to PT4 jest stabliny (big +) no i może jeszcze ma lepszy hud editor imo, reszta rzeczy na tle HM2 wypada słabo.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Kwestia gustu i przyzwyczajenia.
      U mnie w pt4 jedyna stata jaka jest opóżniona w Hudzie to skrócona nazwa gracza (stat dorobiona - nie było jej Pt4) przez co ma sie wrażenie że staty sa opóźnione.
      Pozostałe chodzą noramlnie od poczatku rozdania.
      jedyne co to mam opóźnienia w wyswietlaniu moich stat i zdaraz asię że nie widze ich przez 10 minut (lub dłużej). Nie ma znaczenia czy gram preflop czy widze river.

Zawsze masz opcje triala