[HM2] musze byc online zeby odpalic HM2

• ichimeee
      ichimeee
      Brąz
      na forum od: 09.04.2007 Posty: 487
      nie wiem czy to jest normalne, ale odpalajac HM2 musze byc online poniewaz program potwierdza w ten sposob moja licencje przy kazdym uruchomieniu (jakby nie mogl raz)

jak odpalam offline to wyskakuja mi takie screeny:

tak jakbym nie mial licencji, a mam

teraz, wieczorem jak jak chcialem odpalic hm-a bedac online wogole mi sie nie chcial odpalic, wchodze na strone http://www.holdemmanager.com, a ona nie dziala i nie wiem czy teraz nie chce mi sie program odpalic dlatego ze nie moze sprawdzic mojej licencji czy co?

wogole macie tez tak ze nie mozecie odpalic HM2 bedac offline (wlasciwie to mam licencje OM2 small stakes)??
  • 16 odpowiedzi
    • JagaForever
      JagaForever
      Złoto
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 1 461
      mam identyczną sytuację jak Ty, wyskakuje mi to samo okienko i stronka hma nie działa, widocznie padł im serwer i dlatego nie można odpalić programu
    • sergii1984
      sergii1984
      Złoto
      na forum od: 23.04.2011 Posty: 1 799
      Mam tak samo. W czasie włączania HM2 prosi o kod aktywacyjny a strona producenta nie działa.
    • ichimeee
      ichimeee
      Brąz
      do tej pory myslalem ze tylko ja tak mam ze nie moge odpalic programu offline bo cos przy instalacji mialem problemy i musialem resetowac licencje ze dwa razy zeby w koncu dzialalo

chcialem z tym do supportu uderzyc bo myslalem ze to jakis bug, ale poki co jakos mi to nie przeszkadzalo bo dostep do netu mam praktycznie non stop

ale mimo wszystko moim zdanie to jest glupota ze nie mozna z programu korzystac nie bedac podpietym do netu, co jakbym chcial gdzies w lesie sobie rece poanalizowac?? :D
    • pawellllpoker
      pawellllpoker
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 426
      A już miałem zakładać wątek z podobnym problemem, a tu widzę nie tylko u mnie nie działa.
    • kustra
      kustra
      Brąz
      na forum od: 09.07.2009 Posty: 3 711

I am sorry to hear you are having problems registering, we are currently having issues with our server and are working on getting it resolved as soon as possible.

can anyone that got a crash while registering during the downtime Please send your log.txt file from C:\Users\YourName\AppData\Roaming\HoldemManager folder. (XP users will find that in C:\Documents and Settings\YourName\AppData\Roaming\HoldemManager folder.)
      If you have extensions turned off then it may be just called log. Please email the log, directly after you have the issue and before you restart HM2, to pmorny@holdemmanager.net along with a link to the thread or a summary of the issue you’re having.

Thanks

• kempesKGB
      kempesKGB
      Brąz
      na forum od: 15.11.2008 Posty: 2 559
      tez mi nie dziala

stronka juz wstala, wiec moze i serwer niedlugo wstanie

Napisane przez ichimeee
      ale mimo wszystko moim zdanie to jest glupota ze nie mozna z programu korzystac nie bedac podpietym do netu, co jakbym chcial gdzies w lesie sobie rece poanalizowac?? :D
      +1, tez sie zbieram, zeby do nich napisac, ostatnio przez pol dnia nie mialem netu to bym sobie poanalizowal gre chociaz a tu gowno :P
    • pypciu86
      pypciu86
      Brąz
      na forum od: 20.12.2011 Posty: 187
      kurde mam to samo nie dziala :(
    • kustra
      kustra
      Brąz
      Najśmieszniejsze jest to, że ludzie, którzy kupują licencje, mają te problemy. Gracze lecący na cracakach mają wyjebane i się z nas śmieją..
    • ichimeee
      ichimeee
      Brąz
      na pytanie o odpalanie offline dostalem taka odpowiedz:

You can normally but it still checks periodically with the license server, if we didn't do this nobody would buy HM2 cause everyone could just use the same code and go into offline mode, if you verified HM today it should work for a few days until it needs to check again

Morny

co wydaje mi sie nieprawda bo ani razu nie udalo mi sie odpalic w trybie offline
    • kustra
      kustra
      Brąz
      działa ;)
    • v31dt
      v31dt
      Brąz
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 740
      juz jest ok.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

HoldemManager podczas włączania weryfikuje licencję (ponoć nie zawsze :f_rolleyes: ), tak więc gdy serwery im padną, to czasami właśnie dzieje się taka sytuacja, jak wczoraj.

Już wszystko wróciło do normy :f_thumbsup:

Gdyby ktoś miał jeszcze problemy z weryfikacją, proszę kontaktować się z supportem HoldemManagera.

Pozdrawiam
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      na forum od: 07.01.2010 Posty: 144
      witam
      Ja dzisiaj chciałem sobie przeanalizować sesje z wczoraj i mam HM2 na lapku. I nie moge odpalić będąc offline. Natomiast jak sie podpiąłem przez komórke do neta to ruszył. Znowu cos z serwerem ?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez pitersonicus
      witam
      Ja dzisiaj chciałem sobie przeanalizować sesje z wczoraj i mam HM2 na lapku. I nie moge odpalić będąc offline. Natomiast jak sie podpiąłem przez komórke do neta to ruszył. Znowu cos z serwerem ?
      A miałeś na laptopie internet?
      Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś mój powyższy post, ale aby odpalić HoldemManagera potrzebne jest podłączenie do Internetu.
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      na forum od: 07.01.2010 Posty: 144
      na początku nie miałem dopiero jak podpiąłem komórke do lapka to odpalił. Zdziwiłem sie troche ponieważ odpalałem kiedyś HM2 bez netu i śmigał offline. Oczywiście mam wykupioną licencję small stakes a nie jade na cracku gdyby ktoś pytał :)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez pitersonicus
      na początku nie miałem dopiero jak podpiąłem komórke do lapka to odpalił. Zdziwiłem sie troche ponieważ odpalałem kiedyś HM2 bez netu i śmigał offline. Oczywiście mam wykupioną licencję small stakes a nie jade na cracku gdyby ktoś pytał :)
      To co piszesz, tym bardziej potwierdza moje przypuszczenia, że wcześniej licencja byłą weryfikowana wyrywkowo, a teraz jest weryfikowana dużo częściej lub nawet za każdym razem.