[HM] Zera w HUDzie - Fix

• jaromma
      jaromma
      Brąz
      na forum od: 24.01.2009 Posty: 88
      Był już podobny temat, ale tamte rady nie pomogły.
      Przez kilka lat nie grałam fixa, chciałam spróbować powrotu i zaraz pojawił się problem; na HUDzie same zera, nie czyta żadnych rąk /kiedyś wszystko było OK/. Tak jest na Party, iPoker i innych.
      HM to najnowsza wersja.
      NL, SnG, turnieje - wszystko gra, wyświetlają sie pełne statystyki.
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

czy masz ustawiony język angielski na danych roomach?

Z tego co piszesz rozumiem, że HUD się wyświetla, aczkolwiek są to same zera?

Pozdrawiam
    • jaromma
      jaromma
      Brąz
      Tak, wszędzie mam angielski, HUD się wyświetla z zerami i /-/, nie ma też żadnych nicków graczy.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez jaromma
      Tak, wszędzie mam angielski, HUD się wyświetla z zerami i /-/, nie ma też żadnych nicków graczy.
      Sprawdź czy w HUD Options -> lewa góra, wybierz swój HUD -> czy przy danej statystyce nie ma czasem ustawionego "Min samples" na jakąś liczbę.
      To oznaczałoby, że dana statystyka pojawi się podanej próbce rąk.

Ponadto w HUD Options -> lewa góra, wybierz swój HUD -> Use for, sprawdź czy masz zaznaczony 'Limit' i site na 'any'.

Sprawdź również czy ręce ze stolików z Fixa są zapisywane w bazie danych.

Pozdrawiam
    • jaromma
      jaromma
      Brąz
      Dłuższa korespodencja z supportem HM też nic nie pomogła. Zdesperowana, odinstalowałam wszystko, wgrałam starą wersję HM sprzed roku i wszystko ruszyło. Nie mam pojęcia co to był za problem; nieważne, grunt że działa i mogę wracać do stolików Limit Holdem:)