[HM2] Hm2

• Dziowid
      Dziowid
      Brąz
      na forum od: 17.05.2009 Posty: 46
      Witam!
      Zainstalowałem dzisiaj HM2 i niestety już na starcie mam problem. Nie wiem gdzie wpisać swój nick by pobierało moje ręce z gier... Nigdy nie używałem HM. Kiedyś w 2009r używałem elephanta i tam nic nie trzeba było ustawiać nic tylko pobierał sam dane, a przy HM2 tak nie jest. Może mi ktoś pomóc?
  • 5 odpowiedzi
    • RotakesMan
      RotakesMan
      Złoto
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 822
      W HM2 najpierw trzeba załadować swoje ręce z dysku. Potem będziesz miał możliwość wyboru gracza z listy wszystkich graczy którzy brali udział w rozdaniach. Zrobisz to w zakładce "Home" przycisk zaraz nad 'settings' :f_thumbsup:
    • Dziowid
      Dziowid
      Brąz
      no tak trzeba zimportować ręce tak? ja gram na P* więc gdzie są te moje ręce?

problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tych rąk w folderze P* lub partypoker ;/
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Dziowid
      no tak trzeba zimportować ręce tak? ja gram na P* więc gdzie są te moje ręce?

problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tych rąk w folderze P* lub partypoker ;/
      Abyś mógł wybrać swój nick, musisz najpierw mieć zaimportowane jakieś ręce do bazy danych.

Tutaj masz informację, jak ustawić program, aby odpowiednio zapisywał ręce z PokerStars:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/642/Poker+Stars+Setup

Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a jak rozegrasz kilka rąk, będziesz w stanie znaleźć swój nick :f_thumbsup:

Pozdrawiam
    • Dziowid
      Dziowid
      Brąz
      Działaaaa :D tylko mam problem z titan poker bo nie wiem gdzie jest baza rąk a HM2 nie znajduje po auto detect, pomocy :D

czy jest możliwość podłączenia HM2 do titan poker?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Dziowid
      Działaaaa :D tylko mam problem z titan poker bo nie wiem gdzie jest baza rąk a HM2 nie znajduje po auto detect, pomocy :D

czy jest możliwość podłączenia HM2 do titan poker?
      Tak, zajrzyj pod ten link:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/742/iPoker+Setup

Jest tam napisane co zrobić, aby Titan Poker (iPoker) działał w HoldemManager.

Pozdrawiam