[inne] internet bezprzewodowy

• casper1011
      casper1011
      Brąz
      na forum od: 26.10.2009 Posty: 184
      takie małe pytanko odnośnie internetu mam obecnie ograniczone łącze
      jak działa ściąganie na P* oraz PT4 i TN co najbardziej ciągnie i czy da sie to w jakiś sposób ograniczyć bo koszta dopłacania za dodatkowe MB są raczej niemiłe
  • 4 odpowiedzi
    • Tom1482
      Tom1482
      Brąz
      na forum od: 29.05.2012 Posty: 740
      Korzystałem przez kilka miesięcy z roomów ps*, pp* i 770, do tego HM2 na łączu GSM z limitem przesyłu.
      Nawet gdy grałem Zooma przez 4 godziny (x 2 stoliki), to ilość przesyłanych danych była minimalna. Wg mnie w granicach 50-100 mb.

Pozdrawiam,
      Tom
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

PokerStars ma akurat jedno z najmniejszych zużyć łącza w porównaniu do innych poker roomów. Jeśli grać na ograniczonych transferze, to najlepszym wyjściem jest właśnie PokerStars.

PT4 potrzebuje internetu tylko do uruchomienia, żeby zweryfikować licencję. Potem już z niego raczej nie korzysta ( chyba że używasz zakładki community). TN nie używam, ale obstawiam, że jest podobnie, jak w przypadku PT4.

Pozdrawiam.
    • brzozakwadrat
      brzozakwadrat
      Brąz
      na forum od: 02.11.2010 Posty: 164
      Siema casper1011,

Jest dostępny w Polsce Bezpłatny Dostęp do Internetu poczytaj sobie może to jest opcja właśnie dla Ciebie.

Mój kuzyn to ma i bardzo dobre pingi są więc nie powinno być opóźnień jeśli będziesz miał dobry zasięg.
      A dodatkowo ten Internet nie ma ograniczeń transferu danych więc będziesz mógł grać na platformie, która jest najlepsza dla Ciebie.

Pozdrawiam
      Brzoza
    • Cogitus
      Cogitus
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 2 676
      Napisane przez brzozakwadrat
      Siema casper1011,

Jest dostępny w Polsce Bezpłatny Dostęp do Internetu poczytaj sobie może to jest opcja właśnie dla Ciebie.

Mój kuzyn to ma i bardzo dobre pingi są więc nie powinno być opóźnień jeśli będziesz miał dobry zasięg.
      A dodatkowo ten Internet nie ma ograniczeń transferu danych więc będziesz mógł grać na platformie, która jest najlepsza dla Ciebie.

Pozdrawiam
      Brzoza
      potwierdzam, p* smiga bezproblemowo.
      Jedyny problem to autodisconnect po 1h uzytkowania, ale jesli skonfigurujesz autoconnecta to nawet nie poczujesz tego