[HM2] Wyświetlanie statystyk

• abuc1988
      abuc1988
      Brąz
      na forum od: 07.09.2011 Posty: 38
      Hej

Zainstalowałem sobie triala HM2 na wypróbowanie. Wszystko jest ładnie pięknie. Po obejrzeniu poradników o HM2 czuję się 100% mądrzejszy jednak cały czas mam problem z wyświetlaniem HUDa na stole, którym gram.

Gram na Poker770. Odpalając stół, ładują się statystyki graczy. Jak już statystki się pojawią to w nieodpowiednich miejscach. Np. stól na Poker770 jest owalem a statystki pojawiają się w okręgu i wszystkie są przesunięte o jakies 150px w dól i prawo(nie pokazują się nawet w centralnej częsci stołu).
      Mało tego: Jeśli załóżmy jedna osoba odpada ze stołu staty sa porozwalane po całym stole. Przez chwile probowałem sie przyzwyczaić do tego ale jakoś stwierdziłem, że więcej czasu spędzam na szukaniu odpowiedniego numerka niż na graniu.

Próbowałem grzebać w HUD Options > Seating Preferences ale bez skutku.
      W Seating Preferences zmieniałem platformę pokerową na IPoker wybierałem pozycję przy stolikach i nic.

Do teraz nie wiem jak to się stało ale na cash games przy 6-osobowych stoliku raz statystyki wyświetliły się prawidłowo

Przed zakupem full version chciałbym to naprawić. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam :)
  • 3 odpowiedzi