[TN] błąd w działaniu

• roqallo
      roqallo
      Brąz
      na forum od: 10.03.2009 Posty: 2 100
      dzisiaj do lapka podłączyłem nowy dodatkowy monitor....
      grałem pierwszą sesję było okej
      pod koniec się coś zjeb.... ze statystykami (HM) i wyświetlaniem BB

po restarcie kompa uruchomiłem drugi raz sesje i TN nie chciał mi zaczynać stowłów jak sam je otwarłem to był nieaktywny na nich... powiedzmy na połowie działał a na drugiej mi nie działał gram sng turbo 9os i mi wyskakiwał błąd coś z ropoznaniem stolików że to niby jest omacha czy coś takigo....

jakieś pomysły ???

czy to wina drugiego monitora czy update P*?????
  • 7 odpowiedzi
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      na forum od: 26.11.2007 Posty: 157
      mam ten sam problem..... udało ci sie to naprawic?
    • wycioreks
      wycioreks
      Brąz
      na forum od: 25.08.2009 Posty: 787
      A dziala Wam opener? Bo u mnie praktycznie nic nie dziala oprocz kolorowych ramek stolikow, no tragedia jednym slowem. Jak wciskam test w openerze to mi mryga show registering/upcoming only zamiast wyskakujacego okna z filtrami.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć wszystkim,

Upewnijcie się, że macie najnowszą wersję TN czyli 1.2.138.0.

Pozdrawiam
    • wycioreks
      wycioreks
      Brąz
      Tak, mam takowa wlasnie. Odinstalowalem P* i ponownie zainstalowalem i nadal mi nie dziala. Nie mam pojecia co moze byc nie tak.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Witaj ponownie wycioreks,

Na forum TN są też inni użytkownicy, którzy zgłaszają, że SNG opener im ciągle nie działa mimo najnowszej wersji.

Jedyne co im tam support radził to aby sprawdzili czy ścieżka dostępu do folderu z ustawieniami (znajdziesz ją klikając w oprogramowaniu Help>Open my settings folder) jest poprawnie wpisana w TableNinja>Setup. Podobno ten ostatni update P* mógł ją zmienić.
      W każdym razie niektórym to rozwiązanie ciągle nic nie pomogło, więc podejrzewam, że niedługo będzie kolejny update TN bo ten chyba nie rozwiązał wszystkich problemów.
      Jak się czegoś więcej dowiem to dam znać.

Pozdrawiam
    • wycioreks
      wycioreks
      Brąz
      Troche mnie uspokoiles, bo juz myslalem, ze tylko u mnie cos jest nie tak. Moj komputer choc jeszcze nie najstarszy, ale zaniedbany i mam czasem rozne problemy :facepalm:
      Wydaje mi sie, ze mam wszystko poprawnie ustawione. W takim razie czekam z niecierpliwoscia bo juz niedlugo tydzien jak musze samemu sie rejestrowac X(

Pozdro i dzieki za szybkie info :sdrink
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Cześć wycioreks,

Wczoraj wyszedł kolejny update, który miał rozwiązywać ten problem. Daj znać czy już działa.

Pozdrawiam