[HM2] Hm2

• CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      na forum od: 05.10.2009 Posty: 217
      Witam. Mam problem z ustawieniem Hm2. Nie moge nigdzie wybrac pokerstars, moj nick widnieje tylko dla ongame, rowniez w wyborze miejsca preferowanego nie mam psa. Prosze o pomoc, najchetniej na gg 1034119. Odwdziecze sie
  • 23 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

musisz odpowiednio dodać ścieżkę importu handhistory i rozegrać kilka rąk. Wtedy zarówno Twój nick zostanie wyświetlany w bazie, jak i będziesz miał możliwość wybrania preferowanego miejsca.

Pozdrawiam
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      dzieki pomoglo.

A co zrobic jak wczesniej przed instalacja hma nie zapisywalem historii rak, i teraz gdy odpalam turniej to ma staty z 3 rak, skad mam pobrac jakas historie
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez CiapekAA
      dzieki pomoglo.

A co zrobic jak wczesniej przed instalacja hma nie zapisywalem historii rak, i teraz gdy odpalam turniej to ma staty z 3 rak, skad mam pobrac jakas historie
      Musisz zrobić request handhistory z poziomu softu lub ewentualnie napisać maila do supportu i poprosić o historię rozdań.
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Dzieki. A moglbys mi napisac cos wiecej o tym ruequest z poziomu softu, co to jest i jak tego dokonac:)
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Dostalem na maila 200 ostatnich rak, ale nie jest zapisane w pliku tylko wrzucony tekst w poczcie. Jak moge to przeniesc do hma2. Drugie moje pytanie. Przez jaki okres rebe beda pobierane. Tzn jesli bede gral powiedzmy rok czasu to bede mial historie sprzed tego roku(pewnie duzo miejsca bedzie to zajmowac) , czy moze co jakis czas sa usuwane stare rozdania a na ich miejsce wchodza aktualniejsze. Pozdrawiam
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Problemow ciag dalszy.

Zalaczylem jakiegos sita kolejnego zreszta zeby sprawdzic jak to wyglada. I przy kazdym graczu mam total hand 1, nawet przy mnie. Rece leca i sie nic nie zmienia. Dodam ze zmienilem huda z default na tournaments ale nie wiem czy to ma znaczenie.

Drugi problem to ze jak odpalam hma to za kazdym razem musze zmienic z default na tournaments, nie zapamieteuje sie.

Jak to ogarnac:)
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Kolejny problem:)

Rozgrywam ktorys z rzedu turniej i za kazdym razem kazdy zawodnik ma total hand 1, dopiero w czasie turnieju to sie zmienia, ja rozumiem ze nie mam bazy i kazdy gracz jest nowy ale czemu ja mam od nowa wszystko liczone?
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Kolejne pytanie, moze juz ostatnie:)

Po zagadaniu z polskim supportem na poker stars, otrzymalem baze danych od 2008 roku, takze cos tam juz mam:) Spakowane jest to zipem a po rozpakowaniu otrzymuje plik txt. Te pliki txt mam poprostu wrzucic do folderu z pozostalymi rekami? Pozdrawiam i dzieki za pomoc
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      To jak, pomoze ktos?
    • v31dt
      v31dt
      Brąz
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 739
      hej, musisz w hm2 uzyc opcji hand importing i wybrac import from folder lub file i wybrac ten plik ktory dostales po rozpakowaniu.
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      tylko ja tych plikow dostalem 40, pozmienialem ich nazwy od hand1 do hand40, bo docelowo wszystkie nazywaly sie hand. Czyli mam wszystkie pliki importowac tak?
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      a potrafisz mi odpowiedziec dlaczego w kazdym turnieju pokazywalo mi wczesniej ze mam total 1 hand, i po rozegraniu kilku mi nie sumowalo tylko znowu od nowa liczylo? Dzieki
    • v31dt
      v31dt
      Brąz
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 739
      umiesc wszystkie w jednym folderze i daj "import from folder". odnosnie pytania z turniejami to nie mam pojecia bo ich nie gram.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez v31dt
      umiesc wszystkie w jednym folderze i daj "import from folder".
      To jeżeli chodzi o import rozdań,

Jeżeli chodzi o statystyki w turniejach.

Pierwsza sprawa czy masz soft w języku angielskim?

Druga rzecz.. HUD Options>z lewej góry wybierz dany HUD> Config Properties i odznacz "Use session stats".

Jeszcze jedna prośba dla Ciebie. Jeśli masz kolejny problem, to edytuj swój wątek i nie pisz post pod postem. Bardzo niewygodnie się to czyta i później ciężko Ci udzielić odpowiedzi.
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Napisane przez salyk
      Napisane przez v31dt
      umiesc wszystkie w jednym folderze i daj "import from folder".
      To jeżeli chodzi o import rozdań,

Jeżeli chodzi o statystyki w turniejach.

Pierwsza sprawa czy masz soft w języku angielskim?

Druga rzecz.. HUD Options>z lewej góry wybierz dany HUD> Config Properties i odznacz "Use session stats".

Jeszcze jedna prośba dla Ciebie. Jeśli masz kolejny problem, to edytuj swój wątek i nie pisz post pod postem. Bardzo niewygodnie się to czyta i później ciężko Ci udzielić odpowiedzi.
      okej,dzieki.

Soft mam po angielsku ale nie mialem zaznaczone use session stats, juz to zmienilem.

Do czego sluzy site options?

I ostatnia rzecz, za kazdym razem gdy odpalam hm mam ustawione domyslnie hud deafult, zmieniam na tournaments bo taki chce, i jak wyl;acze hma to znowu mam default.

Postaram sie nie robic wiecej balaganu:)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez CiapekAA

I ostatnia rzecz, za kazdym razem gdy odpalam hm mam ustawione domyslnie hud deafult, zmieniam na tournaments bo taki chce, i jak wyl;acze hma to znowu mam default.

Właśnie do tego służy site options. Wybierz tam ten dany HUD, czyli z tego co rozumiem to tournaments i ustaw, gdzie on ma się wyświetlać.

Potem jeszcze na wszelki wypadek wybierz Default i usuń dane tam ustawienia.
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Napisane przez salyk
      Napisane przez CiapekAA

Właśnie do tego służy site options. Wybierz tam ten dany HUD, czyli z tego co rozumiem to tournaments i ustaw, gdzie on ma się wyświetlać.

Potem jeszcze na wszelki wypadek wybierz Default i usuń dane tam ustawienia.
      Dzieki za pomoc
    • ichimeee
      ichimeee
      Brąz
      na forum od: 09.04.2007 Posty: 487
      zakladka site options dziala niestety troche kontrintuicyjnie i trzeba to ustwiac ze tak powiem "z d**y strony"

najpierw ustawiasz opcje: site, seats, games, betting, streets, a potem wybierasz ktory HUD ma dana konfiguracje obslugiwac - zobaczysz to jak wyskoczy Ci linijka z opisem w okienku applied configurations
    • CiapekAA
      CiapekAA
      Brąz
      Witam ponownie.

Mam kolejne pytanie odnosnie statystyk.

Z kazdym nastepnym turniejem, wszystkie staty wgrywane sa od nowa, total hand 1. Mowa oczywiscie o statach przeciwnikow. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze moze nie gralem z nimi wczesniej i dlatego tak sie dzieje, ale czy istnieje jakis sposob aby to sprawdzic? Zeby sie nie okazalo ze mam na rywala 500 rak a leci mi od 1. W reports wszystko mam ok,kazdy turniej jest dodawany.

Pozdrawiam
    • 1
    • 2