[HM2] Problemy z poprawnym wyświetlaniem HUD

• kapajunior
      kapajunior
      Brąz
      na forum od: 28.12.2007 Posty: 270
      Witam, mam problem z wyświetlaniem statystyk w HUD. Gdy klikam np. na statystyki lub historię rozdań wyswietla się pop-out a gdy chce go zamknąć to zostaje tj. jego duch, muszę poruszyć stołem żeby zniknął.

Poza tym jak najadę myszką na total 3bet w hudzie to wyświetlają mi się główne statystyki typu pfr vpip raise 1st in, 3bet jest ale chodzi mi o to, że widziałem na filmiku jak po najechaniu na 3bet wyświetliły się statystyki tylko odnośnie 3betu, z jakich pozycji 3betuje, sporo tego było. To kwestia ustawień indywidualnych? Gdzie w razie czego można to zmienić?

Jeszcze jedna durnota, po najechaniu na statystykę cbet flop wyświetla się pop-out z danymi odnośnie cbet flop (cbet, x/r itp), a gdy najade na donk bet flop wyświetla sie to samo. Tez samemu coś tam trzeba poutsawiać?

Jakie wymagania ma ten program? Mam 2.0core duo 3gb ram grafikę 256 i nie daje rady? Mam najnowsza wersje pobrana ze strony dzisiaj.

Jak zmienić nazwy graczy aby były pełne (nie tylko pierwsze 4 litery)? Czasami zaczyna mi bardzo wolno HM chodzić po dłuższym okresie czasu 1h-2h a przy tym i starsy. Na dole pojawia się w HM session loading... i nie chce się dokońca zaladować, jak to wyłączyć?

dzięki
  • 7 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez kapajunior
      Witam, mam problem z wyświetlaniem statystyk w HUD. Gdy klikam np. na statystyki lub historię rozdań wyswietla się pop-out a gdy chce go zamknąć to zostaje tj. jego duch, muszę poruszyć stołem żeby zniknął.
      Czy to samo dzieje się, gdy masz jeden stolik zoom otwarty? Spróbuj wyłączyć niepotrzebne programy. Co więcej, odpalaj soft 'jako administrator'.

Poza tym jak najadę myszką na total 3bet w hudzie to wyświetlają mi się główne statystyki typu pfr vpip raise 1st in, 3bet jest ale chodzi mi o to, że widziałem na filmiku jak po najechaniu na 3bet wyświetliły się statystyki tylko odnośnie 3betu, z jakich pozycji 3betuje, sporo tego było. To kwestia ustawień indywidualnych? Gdzie w razie czego można to zmienić?

Jeszcze jedna durnota, po najechaniu na statystykę cbet flop wyświetla się pop-out z danymi odnośnie cbet flop (cbet, x/r itp), a gdy najade na donk bet flop wyświetla sie to samo. Tez samemu coś tam trzeba poutsawiać?
      To wszystko jest kwestią indywidualnych ustawień. Popupy możesz zmienić w HUD Options>Popup Designer. Następnie w zakładce Stat Appearance możesz przestawić, jaki popup ma się wyświetlać po kliknięciu na daną statystykę.

Napisane przez kapajuniorJakie wymagania ma ten program? Mam 2.0core duo 3gb ram grafikę 256 i nie daje rady? Mam najnowsza wersje pobrana ze strony dzisiaj.
      Holdem Manager can be used with just about any computer in any configuration.
      Minimum System Requirements:

CPU: 1.0 GHZ

RAM: 2+ GB is Recommended

Video: 1024x768 Resolution is Recommended

Operating System: Windows XP or Newer with all Service Packs Installed

Microsoft .NET Framework: 4.x or Newer

Note: Having a fast hard drive helps Holdem Manager's performance drastically. We suggest using a 7200RPM hard drive or faster.

Dużo tutaj też zależy od Twojego dysku twardego. 3gb RAMu i granie na zoomie może być uciążliwe... W naszym FAQ znajdziesz informacje jak zmniejszyć zużycie zasobów HoldemManager2:
      FAQ & poradniki czyli przeczytaj zanim założysz temat w tym dziale

Napisane przez kapajuniorJak zmienić nazwy graczy aby były pełne (nie tylko pierwsze 4 litery)?
      Przejdź do Stat Appearance i kliknij na 'Name', następnie w Decimals ustaw 2.

Napisane przez kapajuniorCzasami zaczyna mi bardzo wolno HM chodzić po dłuższym okresie czasu 1h-2h a przy tym i starsy. Na dole pojawia się w HM session loading... i nie chce się dokońca zaladować, jak to wyłączyć?

dzięki
      Konfiguracja Twojego komputera po prostu nie daje rady.. Spróbuj wtedy wszystko zrestartować. Powinno pomóc.

Pozdrawiam
    • kapajunior
      kapajunior
      Brąz
      dzięki
    • kapajunior
      kapajunior
      Brąz
      dzieję się jeszcze jedna dziwna rzecz. Statystki mrugają co kilka rozdań tzn. wyłączaja się na 2-3 sekundy i powracją co kilka rozdań to się dzieje tak jakby się odświeżały. Można coś z tym zrobić?
    • kapajunior
      kapajunior
      Brąz
      ^
    • salyk
      salyk
      Brąz
      dzieję się jeszcze jedna dziwna rzecz. Statystki mrugają co kilka rozdań tzn. wyłączaja się na 2-3 sekundy i powracją co kilka rozdań to się dzieje tak jakby się odświeżały. Można coś z tym zrobić?
      Dzieje się to przy mniejszej liczbie stołów?
      Bo to ciągle wygląda jakby HM miał problemy z szybkim i funkcjonalnym działaniem..
    • kapajunior
      kapajunior
      Brąz
      4-5
    • salyk
      salyk
      Brąz
      4-5
      A przy 1-2?