[HM] fold to 4 bet pozycyjny

• 7 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jeśli chcesz to dodać do HUDa to znajdziesz to w "3+ Bet", masz tam 4bet range dla każdej z pozycji.

Pozdrawiam
    • chrischrischris
      chrischrischris
      Brąz
      na forum od: 07.09.2007 Posty: 162
      4bet range jest, ale mi chodzi o FOLD TO 4BET.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez chrischrischris
      4bet range jest, ale mi chodzi o FOLD TO 4BET.
      :facepalm: :facepalm:
      Jakoś źle to doczytałem :facepalm:

Takich statystyk w HoldemManager1 niestety nie znajdziesz.

Pozdrawiam
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 210
      A czy ten 4bet range pozycyjny jest dobrze pokazywany ? W swoim filmiku nasz trener ciacho, wspomnial ze trzeba go mnozyc ~x2 bo nie jest on dokladny. Troche mnie to zaniepokoilo i nie wiem jak mam to postrzegac.
      Troche moim zdaniem w tym prawdy jest bo gdy popatrze na swoj 4bet range pozycyjny z pozycji BU to pokazuje mi 2.0% a zdarza mi sie czasami czesciej czasami rzadziej 4betowac jako blef wiec 4% spokojnie bym tam widzial. Probka handsow spora. Chodzi ofc o HM1

Pzdr
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Witaj,

Napisane przez MuskTfujWruk
      A czy ten 4bet range pozycyjny jest dobrze pokazywany ? W swoim filmiku nasz trener ciacho, wspomnial ze trzeba go mnozyc ~x2 bo nie jest on dokladny. Troche mnie to zaniepokoilo i nie wiem jak mam to postrzegac.
      Troche moim zdaniem w tym prawdy jest bo gdy popatrze na swoj 4bet range pozycyjny z pozycji BU to pokazuje mi 2.0% a zdarza mi sie czasami czesciej czasami rzadziej 4betowac jako blef wiec 4% spokojnie bym tam widzial. Probka handsow spora. Chodzi ofc o HM1

Pzdr
      niestety nie jestem tego pewien i nie mam możliwość sprawdzenia. Bardzo prawdopodobne, że ciachoo ma rację.

Jakiś inny użytkownik to sprawdzał?

Pozdrawiam serdecznie
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 210
      Czy sprawdzal nic mi o tym nie wiadomo. Po raz pierwszy i jedyny uslyszalem o tym od ciachaaa. Czy to mozliwe ze Tworcy HM by o tym nie wiedzieli i nie wprowadzili do tej pory "poprawki" ? .

Haaaaallllo niech ktos to jeszcze z was sprawdzi szanowni userzy HM1 !

pzdr
    • kaarols
      kaarols
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 1 226
      Do kalkulacji 4bet range, HM1 używa PFR a nie raist first jak podpowiadałaby logika.