[PT3] VPIP z BB dla turnieji

• Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      na forum od: 21.07.2010 Posty: 751
      byl kiedys watek gdzie ktos zrobil huda dla PT3 jak dla HM i byly tam tez dodatkowe staty w tym wlansie VPIP z BB, i dla cash games mam taka state, a jak chce zrobic huda na turnieje to nie ma jej.

generalnie potrzebuje vpip z BB bo to chyba nie bedzie to samo co zwykle vpip.
  • 13 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Będzie to takie samo VPIP, tyle że na BB. Wystarczy wrzucić zwykłe VPIP i zmienić pozycję na BB:

Pozdrawiam
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      aa widzisz zapomnialem juz jak to sie ustawia. wielkie dzieki :)

to screen z PT4? bo w pt3 nie mam rozroznienia na SB i BB tylko EP MID LP i blinds

np dla SB to mam taka osobna statyke ktora nie wiem czy nie tworzylem zgodnie z twoja instrukcja odnosnie zmiany HUD PT3 na HMowy
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Ajaj, zapostowałeś w tamtym wątku i sądziłem, że chodzi o PT4.

Zrób tak:

Prawdopodobnie masz ten HUD z pierwszego postu?

HUD w PokerTracker jak w HM (SH + FR) + dodatki

Ściągnij go, zaimportuj do PT3 do jakiegokolwiek profilu, wejdź w Configure -> Configure HUD, options przy swoim profilu, Duplicate i zaznacz Tournaments. Wtedy wszystkie statystyki zmienią się na turniejowe.

Pozdrawiam
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      hmmm ale tam i tak nei ma tej statystyki. jak ja stworzyc? bo to chyba 1 prosta rzecz. VPIP z BB tam nie ma;/ jest VPIP z SB
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      jestes pewny ze tam jest VPIP z bb? bo nie widze takiej staty po zaimportowaniu.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Przepraszam za taki okres oczekiwania. Zaraz udzielę Ci dokładnej odpowiedzi, co zrobić.

EDIT:

Wygląda na to, że coś stało się z odnośnikami w tym wątku - obydwa prowadzą do nowego HUDa. Rozumiem, że masz także starą wersję (z tym VPIP BB), mógłbyś wrzucić ją na jakąś stronę hostingową?

Sama duplikacja tego starego profilu (tego cash, w którym miałeś VPIP dla BB) i ustawienie na turnieje powinno zadziałać.

Pozdrawiam
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      ahaa no widzisz. moge wrzucic jak mi powiesz jak to wyeksportowac poprawnie z PT3 bo pliku to raczej dawno nie mam. zaimportowalem i wywaliem pewnie.

no wlasnie duplikuje i mam wiekszosc statow skopiowanych w nowym profilu ale akurat tych VPIP nie ma.

czy jest opcja zeby byl on domyslny? bo nie chce mi sie za kazdym razem pzrestawiac recznie na ten profil szczegolnie ze grywam hyper-turbosy ktore trwajaa po 1-5 min
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      up
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Wystarczy wejść w Configure -> Configure HUD, zaznaczyć na liście swój HUD, podświetlić Popup i na dole kliknąć Export.

Po ustawieniu swojego profilu na stoliku, klikasz opcję "make active profile default". Opcja ta znajduje się pod lista dostępnych profilów, ikonka PT3 na stole -> change profile. Od tej pory na każdy nowo otwartym stoliku będzie już Twój profil.

Pozdrawiam
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      no dobra ale ciagle nie kumam czemu jak duplikuje profil na cash to sa te same staty a jak na tournament to nie wszystkie przechodza ;/ i nie mam tej VPIP z BB ;/
      masz jakis pomysl?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Nie mam pomysłu niestety, wrzuć ten profil na jakiś serwer i go sprawdzę (np. rapidshare). Powinno działać w turniejach.
    • Kasica553
      Kasica553
      Złoto
      chyba to

https://rapidshare.com/files/2939290170/HM popup.pt3hudgroup
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      U mnie wszystko działa. Przejdź w swoim profilu turniejowym do zakładki Stats i po lewej poszukaj "VP$IP - xx", gdzie "xx" oznacza miejsce przy stole. Możesz je w razie czego dodać do swojego popupa, jeśli on tego nie posiada.