[PT3] Pt3 Zoom Pokerstars

• czaja99
      czaja99
      Global
      na forum od: 07.09.2011 Posty: 269
      Witam. Mam pytanie. Czy pokertracker zapamietuje tylko rozdania w ktorych my wzielismy udział czy gdy spasujemy karty i jestesmy przeniesieni do innego stolu a gracze graja dalej to wylapuje i zapisuje ich statystyki np cbet itp ? bo wydaje mi sie ze jak gram na zwyklych stolach i np folduje pre flop ale siedze na stole widze akcje to mimo ze nie biore udzialu to mi hud zapisuje staty takie jak cbet check raise itp. jak to wyglada dokladnie ? prosze o pomoc

i czy hm2 dziala na tej samej zasadzie ?
  • 4 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      trackery zapisują każde rozdanie, w którym brałeś udział. W przypadku zooma będzie to także miało miejsce w sytuacji, gdy sfoldujesz karty ;)
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Tak - trackery zapisują pełną informację na temat rozdania. Prawdopodobnie w taki sposób właśnie działa soft PokerStars, że zapisuje HH dopiero po zakończeniu danego rozdania. Dzięki temu masz pełną informację na temat Twoich przeciwników :)

Pozdrawiam
    • czaja99
      czaja99
      Global
      na forum od: 07.09.2011 Posty: 269
      poczekajcie bo nie zkumalem, jesli folduje pre flop to tracker mi zapisuje staty z flopa turna i rivera z tego rozdania ? jak ja zrzucilem pre flop i przenioslem sie na inny stol.

czy jak
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Napisane przez czaja99
      poczekajcie bo nie zkumalem, jesli folduje pre flop to tracker mi zapisuje staty z flopa turna i rivera z tego rozdania ?
      Tak :) Oprogramowanie PokerStars w taki sposób zapisuje historię rozdań.

Pozdrawiam