[HM] Przerwane/przegrane turnieje

• buejk
      buejk
      Brąz
      na forum od: 26.11.2009 Posty: 1 747
      Wyłaczył mi sie komputer, mialem z nim maly problem, po 20 min go odpalilem. Teraz mi HM pokazuje turnieje, ktore mialem odpalone jako "not finished". Najdziwniejsze jest to, ze go pozniej wlaczylem i mialem jeszcze kilka turkow[chyba 6 lub 7]. Dogralem je, ale wyniki w "Result" nie sa widoczne. Probowalem recznie to importowac, bo sa w hh, ale nic to nie dalo. Nawet sprawdzalem zawartosc tych plikow i sa tam ostatnie rece, po ktorych odpadalem mimo faktu, ze jest zaimportowalem w results dalej widoczne sa jako notfinished.
      Mialem juz kilka takich problemow z pradem, komputerem,netem i wolalbym jakos to rozwiazac...zeby wyniki byly aktualne.

Czesc z tych turkow mam jako not finished[10 sztuk], 2 completed .

Ktos widzi rozwiazanie?
  • 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

wystarczy, że zedytujesz ręcznie te turnieje i sam wpiszesz zajęte miejsce i wygraną.

Jeśli np. działo się to na Poker Stars, możesz poprosić o Tournament Summary i importować je ponownie do Holdem Managera.

Pozdrawiam
    • buejk
      buejk
      Brąz
      Nie zalezy mi na wszystkich rozdaniach tylko zeby ten wynik byl widoczny. Mimo to nie potrafie tego zedytowac recznie
      -wchodze w hh, tam mam te turnieje, jest ich 12, znalazlem turniej, ktory wygralem, jest tam ostatnia reka, ktora wygralem, nie ma zadnego podsumowania z zajetymi miejscami i wygrana.
      To trzeba dopisac do tego czy osobno w pliku? Jak to ma wygladac? Dostalem niby te tournament summary[info jaki turniej, miejsca, stawka itd, nie hh], skopiowalem na koniec danego pliku dotyczacego tego turnieju w hh,zapisalem, zaimportowalem na nowo, ale to nie o to chodzi chyba, bo w results nic mi sie dalej nie wyswietla.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Nie robisz tego ręcznie w hh, tylko w Holdem Managerze. Tam gdzie masz wyświetlone wszystkie turnieje, możesz też je ręcznie edytować, podając zajętą pozycję i $ jakie się udało zgarnąć :f_thumbsup:
    • buejk
      buejk
      Brąz
      Zajebiscie, dzieki za pomoc!
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez buejk
      Zajebiscie, dzieki za pomoc!
      Jak bys mial jeszcze jakies problemy, smialo pisz. Postaram sie pomoc :f_thumbsup:

Pozdrawiam