[HM2] Nie ładuje rąk

• smolak
      smolak
      Brąz
      na forum od: 25.05.2007 Posty: 1 686
      Witam
      Jako, że holdem zaczął mi się sypać odinstalowałem go i zainstalowałem na nowo w innym folderze. Po instalacji mam tego rodzaju problem, że niby widzi starą bazę i się z nią łączy, ale jednak nie ładuje rąk. Tak jakby baza była pusta. A nie jest. Bo zajmuje ponad 8GB.
      Ktoś miał podobny problem??
  • 4 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Mógłbyś napisać czy korzystałeś z opcji Hand Importing -> Manual Hand Importing -> Import Folder ?

Pozdrawiam
    • smolak
      smolak
      Brąz
      Może niejasno się wyraziłem. Problem dotyczył nie ładowania handów, żeby je można było wyświetlić w raportach albo active session. Już udało mi się jednak rozwiązać ten problen. Teraz natomiast mam inny.

Otrzymałem hh od jednego z graczy (zoom poker) wgrałem je do holdema. I teraz kiedy siedzę z nim przy stole, wszystkie hudy graczy się zamieniają miejscami a jego hud jest jakby moim (hero) i wyświetla staty z tylu handów ile rozegrałem z nim w danej sesji.
    • szczelon
      szczelon
      Brąz
      na forum od: 02.04.2010 Posty: 2 022
      Witam Cię smolak

Posiadam również HM2 i tak jak Ty dostałem od znajomego handsy z zooma. U mnie działa i jest wszystko dobrze kiedy spotykamy się na wspólnym stole.

Proszę Cię napisz do supportu, prędzej coś będą wiedzieć.

Pozdrawiam
    • smolak
      smolak
      Brąz
      Dodam tylko, że nie jest to odosobniony przypadek. Widocznie jest to jakiś bug holdema. Ale zanim go naprawią wszyscy potworzą nowe bazy danych.