[PT4] Hud sie wykrzaczył xD

• VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      na forum od: 04.08.2011 Posty: 1 487
      Witam, czasami podczas gry hud sie zwiesza i nie pokazuje statystyk w popapie jak na obrazku, a staty przy stole sie wogole nie zmieniaja bo PT4 nie importuje rąk a jak odejdzie gracz od stołu i siadze inny to staty dalej zostaja jakby siedział ten sam gracz. Wtedy musze wyłączyc PT4 tylko przez proces bo jak chce wyłaczyc normalnie krzyzykiem xD to jest komunikat brak odpowiedzi. Potem uruchamiam go jeszcze raz on importuje ręce które wczesniej pominał i działa jakby nigdy nic. Nie zdarza sie to czesto ostatni raz miałem takie cos chyba 3 albo 4 dni temu, a ostatnio grałem po kila godzin dzienie, ale mimo wszystko wolałbym zeby działał cały czas dobrze.

• 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj VonBucek2,

Widzę, że nie masz uruchomionych wielu programów podczas gry.

Jednak nie napisałeś nic na tema swojego komputera/laptopa. Ja problemu szukałbym w jego konfiguracji. Ewentualnie na czas gry zmieniałbym plan zasilania. Ikonka baterii -> Więcej opcji zasilania -> Wysoka wydajność. U mnie różnica jest dość znaczna, w porównaniu do planu standardowego, ale komfort pracy też się niestety zmienia.

Pozdrawiam.
    • musashi87
      musashi87
      Brąz
      na forum od: 14.03.2008 Posty: 11 847
      Witaj Skibco.
      Spotykałem się z podobnym problemem przez jakiś czas. Niestety jest to tylko i wyłącznie kwestia zbyt słabego set upy kompa. Po zmianie kompa na mocniejszy problem nie występuję.
      jeśli coś takiego zdarzy Ci sie podczas gry warto zrestartować serwer postgres (bo tam tak naprawie tkwi problem) można to zrobić przez pgadmin (stop service a następnie start service).

Pozdrawiam
      Marcin
    • VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      Już zmieniłem obcje zasilania a serwer zrestartuje jak pojawi sie problem a jeśli to rzeczywiście wina słabego kompa to trudno bo zdarza sie to rzadko wiec kompa narazie zmieniac nie bede xD .

Dzięki za wsparcie :) Pozdro!
    • VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      Niestety teraz problem pojawia się coraz częściej i nie pomaga juz wyłaczenie PT4 przez proces i włączenie ponownie tylko musze koma wyłączyć i włączyć jeszcze raz. Skoro jest to spowodowane za słabym kompem to może pomogłoby usunięcie cześci rozdań z NL2-NL10 tylko ze nie wiem czy jest to możliwe a jeśli tak to jak?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witam,

Sam borykam się z podobnym problemem...

Ręce możesz usunąć np. w ten sposób: Database -> Purge Hands -> Advanced. Następnie wybierz swój poker room oraz stawiki z których chcesz usunąć swoje ręce.

Pozdrawiam.
    • musashi87
      musashi87
      Brąz
      na forum od: 14.03.2008 Posty: 11 847
      Radzę też skontaktować się z supportem PT4 możliwe, że będą w stanie doradzić jak zoptymalizować działanie PT4 by taki problem nie występował.