Holdem Manager 2

• mat206
      mat206
      Brąz
      na forum od: 04.03.2009 Posty: 14
      Witam. Mam pytanie do tych którzy zakupili hm2. Kupiłem dzisiaj na stronie oficjalnej HM kartą visa potwierdzenie przyszło na maila tylko nie mogę go odpalić pisze że nie mam licencji. Czy to jest wersja box nie dają klucza muszę czekać na przesyłkę bo myślałem że poprostu wyślą serial na maila?
  • 7 odpowiedzi
    • v31dt
      v31dt
      Brąz
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 740
      to potwierdzenie jak sadze mowi o dokonanej platnosci. kod do programu przyjdzie w mailu.
    • mat206
      mat206
      Brąz
      na forum od: 04.03.2009 Posty: 14
      A po jakim czasie to powinno dojść i czy ktoś też miał takie problemy po zakupie tego?
    • szczelon
      szczelon
      Brąz
      na forum od: 02.04.2010 Posty: 2 022
      Witam mat206

Niestety nie umiem na chwilę obecną Ci odpowiedzieć, ale zorientuję się jak to wygląda. Ten wątek przenoszę do odpowiedniego działu, gdzie prędzej uzyskasz odpowiedź.

Pozdrawiam
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez mat206
      A po jakim czasie to powinno dojść i czy ktoś też miał takie problemy po zakupie tego?
      Po zakupie HoldemManagera, najpierw przychodzi Ci powiadomienie o dokonanej płatności, a później w przeciągu 24h powinieneś otrzymać drugiego maila z serialem do programu :f_thumbsup:

Pozdrawiam
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 552
      Czy zna ktoś może jakieś dobre oprogramowanie pokerowe lżejsze od HM2?

U mnie ten HM2 działa strasznie wolno, ponadto ostatnio pojawia się komunikat, że nie może połączyc się z bazą danych postgres (wcześniej tego nie było).
      Poza tym nie działa mi prawidłowo na Pokerstars, a już na Ongame działa bez zarzutu.
      Mam same problemy z tym oprogramowaniem.

Zna ktoś jakis konkurencyjny i bardziej niezawodny program?
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 552
      Troche szkoda, bo zapłąciłem za pełna wersję tego programu HM2, ale niestety ten program u mnie po prostu nie działa. Takie wyrywkowe działanie i problemy z bazą postgres nie dają mi się skupić na grze.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

możesz spróbować napisać do działu sprzedaży HoldemManagera. Wyjaśnij im, że program działa bardzo powoli na Twoim komputerze i etc., być może zwrócą Ci pieniądze.

Konkurencyjnym programem dla Holdem Managera 2 jest Poker Tracker 4.

Pozdrawiam