[HM2] Zakładka Main Popup

• wojtaszka
      wojtaszka
      Brąz
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 277
      Siema,

problem mój jest następujący: otóż stworzyłem sobie własny main popup i w zakładce "Main Popup" przeniosłem go do tabelki "Main popup tabs", a wywaliłem stamtąd "Default Main Popup". Niestety w trakcie gry pokazuje mi nadal ten defaultowy popup, a tamten mój własny dopiero jak kliknę na nick. Druga kwestia, która mnie interesuje, to np. robię popup "steal", jak zrobić, żeby klikając w hudzie na np. steal pokazywał mi ten popup?
  • 3 odpowiedzi
    • wojtaszka
      wojtaszka
      Brąz
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 277
      Pomoże ktoś?
    • 00471
      00471
      Brąz
      na forum od: 30.03.2011 Posty: 2 590
      Już Ci pomagam, sam ostatnio robiłem swoje pop-upy ;)

Generalna zasada jest taka:
      - klikasz na HUD -> wyświetla Ci pop-upy z tabeli Main popup tabs.
      - najeżdżasz na daną statystykę bez klikania -> wyświetla Ci pop-upy przypisane do danej statystyki, które ustawiasz w Stat Appearance.

Do tabelki Main popup tabs przenosisz jedynie pop-upy, które chcesz, by pojawiały się po kliknięciu na HUD (nie tylko na nick). Dlatego domyślne pop-upy pokazują się po najechaniu kursorem na jakąś statystykę, a dopiero jak klikniesz, wyskakuje Ci Twój pop-up.

Natomiast jeśli chcesz, żeby Twój pop-up (lub jakikolwiek inny pop-up, na przykład dotyczący stealów, CBetów, etc) pojawiał się już wtedy jak najedziesz na daną statystykę, musisz przejść do innej zakładki po lewej stronie menu HUD Options, mianowicie: Stat Appearance. Tam masz wszystkie staty w swoim HUD-ie. Klikasz sobie np. na TOT Steal i wybierasz w prawym dolnym rogu swój pop-up do steali. Wygląda to tak:

I te pop-upy będą wyskakiwały po tym jak najedziesz kursorem na daną statystykę.

Natomiast nie istnieje taka opcja (albo ja jej nie znam, ale przy HUD-ie majstrowałem dobre 2 dni, więc wątpię, żebym tego nie znalazł), żeby kliknąć na daną statystykę i wtedy wyjdzie Ci inny pop-up niż jak klikniesz na inną statystykę.
    • Czebix
      Czebix
      Brąz
      na forum od: 14.03.2010 Posty: 162
      Wydaje mi się, u mnie tak jest bynajmniej, że po kliknięciu wyskakuje popup do niej przypisany jeżeli mamy zaznaczone w opcjach, żeby go wyświetlało tylko po kliknięciu nie najechaniu.