pipof nl30 Ongame railing

• 199 odpowiedzi
    • askinson
      askinson
      Brąz
      na forum od: 01.09.2010 Posty: 65
      Kiedy pierwsza sesja ?
    • pipof
      pipof
      Brąz
      na forum od: 20.06.2012 Posty: 261
      zaczne od jutra badz dzisiaj wieczora ;) zalezne kiedy oytrzymam koncowke przelewu od czarnegoblota
    • askinson
      askinson
      Brąz
      Ok! To powodzenia :)
    • czarnebloto
      czarnebloto
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 304
      Pieniądze poszły, powodzenia:)
    • pipof
      pipof
      Brąz
      No to pierwsza sesja za mną. Myślę że całkiem udana ale kilku błędów też się nie ustrzegłem ;)

Także rozegranych mamy 2755 rak z profitem 221,25$.

I teraz pytanie wstawiać takie updejty po każdej sesji czy co określoną liczbę rąk ?
      A może ktoś życzy sobie jeszcze szersze relację? Także walić śmiało co komu potrzeba :)
    • askinson
      askinson
      Brąz
      Jak dla mnie to czeste updaty bo lubie wiedziec jak idzie osobom, u ktorych mam wykupione udzialy :) .

Oby taj dalej i powodzonka :) ! :sdrink
    • czarnebloto
      czarnebloto
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 304
      Jestem za wklejaniem wykresu po każdej sesji i najlepiej takich ładnych jak ten:)
    • Mathiu1
      Mathiu1
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 233
      Wyniki wynikami, więc dla mnie może być wykres co 10k rąk, ale ważniejsze dla mnie są rozdania.
      Wklejaj ze 2-3 problematyczne rozdania po sesji z krótkim opisem dlaczego tak zagrałeś i jakieś ready. Niekoniecznie bad beaty, bo nie o to chodzi, tylko ręce w których był jakiś problem/nie wiedziałeś jak zagrać.
      Myślę, że dzięki temu Ty będziesz lepiej grał, a my będziemy mieli większy profit :)
    • pipof
      pipof
      Brąz
      No właśnie przeleciałem historie rozdań ze wczoraj i znalazłem jedną rękę z którą mam problem ;)
      OnGame - $0.30 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $67.80
      SB: $37.02
      BB: $65.83
      UTG: $8.41
      Hero (CO): $29.55

SB posts SB $0.15, BB posts BB $0.30

Pre Flop: ($0.45) Hero has Q:club: A:diamond:

fold, Hero raises to $0.90, fold, fold, BB calls $0.60

Flop: ($1.95, 2 players) J:diamond: 7:diamond: 5:spade:
      BB bets $1.50, Hero raises to $5.10, BB calls $3.60

Turn: ($12.15, 2 players) Q:spade:
      BB checks, Hero checks

River: ($12.15, 2 players) J:club:
      BB bets $6.15, fold

BB wins $11.55

Gracz unknown bo miałem na niego w tym momencie tylko 3 ręce
      Pre to oczywistość, na flopie dostaje donka wiec raisuje go z myślą wyrzucenia tu każdej 7, 5 i niskich J dostaje call i spada mi top pair, i tu już wydaje mi się że popełnilem błąd nie betując a pamiętam że podczas gry chciałem trochę skontrolować pulę, river spada J i fodluje do beta. Na co mam obstawić unka po donku i callu mojego raisu i co pownienem zrobić na dalszych streetach ?
    • gacekk6
      gacekk6
      Złoto
      na forum od: 10.02.2011 Posty: 505
      nigdy casha nie gralem tylko mtt i SNG ale tak jak juz sam zauwazyles bet na turn i na river powinien go zrzucic z masy 7 5 flush drawow przy blankowych riverach i str8 drawow. Jedyne co cie bilo to ten J ale mysle ze bet turn i bet river i ewntualny fold na reraise na riverze byloby dobre. Ja bym tak zagral w mtt ale to cash wiec nie wiem czy dobrze bym zagral
    • goDrut
      goDrut
      Global
      na forum od: 16.06.2009 Posty: 2 157
      cis donie, jak juz dopusciles do takiej sytuacji ( nie betujac turna ) masz tam easy call na river.
      becik na turnie w pol pocika dalby ci darmowy showdown, przy utrzymaniu nie duzej pulaski , malo tego , nie betujac turna tracisz mase value, dajesz dobierac za darmoche wszystkim drawom.
      a na river to juz wogole nie kumam dlaczego fold :f_ugly:
    • pipof
      pipof
      Brąz
      wydaje mi się że bet bet/f nie wchodzi w gre bo za bardzo sie komituje z pulą, ale bet na riturn wydaje mi sie tutaj oczywisty;)
    • pipof
      pipof
      Brąz
      Napisane przez goDrut
      cis donie, jak juz dopusciles do takiej sytuacji ( nie betujac turna ) masz tam easy call na river.
      becik na turnie w pol pocika dalby ci darmowy showdown, przy utrzymaniu nie duzej pulaski , malo tego , nie betujac turna tracisz mase value, dajesz dobierac za darmoche wszystkim drawom.
      no tak myślałem że tak powienienem rozegrać tą rękę jak spojrzałem na nią dzisiaj z rana, ale nie byłem pewny tego :D
    • pipof
      pipof
      Brąz
      druga sesja skończona.

Wynik: 1392 ręce +76,38$

Wykres całości:
    • majkjel
      majkjel
      Srebro
      na forum od: 22.07.2008 Posty: 1 107
      Jak dla wykres wrzucaj co 1-3 sesje
    • Mathiu1
      Mathiu1
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 233
      Napisane przez goDrut
      Ooo to to!

@pipof
      Zawsze sobie oceń co gość calluje na flopie. Dobrze oceniłeś go na 7x, Jx i FD. Pytanie, co sprawdzi Twój bet na turnie? Bet w okolicę pół pota powinny nadal sprawdzać prawie wszystkie ręce, które callowały flopa. Od lepszych rąk dostaniesz raise najpóźniej na turnie, bo board nie jest suchy i dwie pary+ nie będą chciały odpuszczać value. Decyzję na river podejmujesz od zdolności callowania/blefowania villaina. Jeśli uważasz, że to donk i callnie Cię z gorszą damą, czy 88/99/TT, to można tam zagrać jeszcze tiny value beta (1/5-1/4 pota). Oczywiście insta muck na raise, więc nie gramy tego na graczy, którzy mogą raise'ować tiny value bety. Jeśli gość jest agresywny na river (lub nie wiemy, czy jest agresywny), to tani showdown jest najlepszą opcją.
    • pipof
      pipof
      Brąz
      Dzisiaj zagrał¶em jeszcze dwie sesje gdzie pierwsza była totalnym dnem;) boardy nie współpracowały, przeciwnicy łapali co mieli złapać, a ja po kilku takich sytuacjach straciłem koncentracje i skończyło sie na -232,17$ w przeciągu zaledwie 1056 rąk.
      Zrobiłem sobie 2 godzinną przerwę i usiadłem do kolejnej sesji w pełni skoncentrowany i skończyłem sesje po rozegraniu 2500 rąk i profitem +146,66$

Profit ogólny: +211,90$ po 7703 rąk

Nie jestem zadowolony z tego dnia, także przejrzę z rana historie rozdań i wrzucę jakieś ciekawsze rozdania.
    • pipof
      pipof
      Brąz
      Dobra nurtuje mnie jedno rozdanie;)

OnGame - $0.30 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $28.92
      MP: $51.69
      CO: $37.03
      BTN: $26.96
      SB: $21.44
      Hero (BB): $30.45

SB posts SB $0.15, Hero posts BB $0.30

Pre Flop: ($0.45) Hero has K:club: K:diamond:

UTG calls $0.30, fold, fold, fold, SB raises to $0.90, Hero raises to $3.00, UTG calls $2.70, SB calls $2.10

Flop: ($9.00, 3 players) 5:heart: 7:heart: 2:club:
      SB checks, Hero bets $7.00, UTG raises to $14.00, SB raises to $18.44 and is all-in, Hero raises to $27.45 and is all-in, fold

Turn: ($59.88, 2 players) J:heart:

River: ($59.88, 2 players) 4:spade:

SB shows 7:spade: 5:spade: (Two Pair, Sevens and Fives) (Pre 22%, Flop 75%, Turn 82%)
      Hero shows K:club: K:diamond: (One Pair, Kings) (Pre 78%, Flop 25%, Turn 18%)
      SB wins $56.89

Zastanawiam się czy mam prawo bo tym moim becie na turnie i ich raisach zagrać tak jak zagrałem. Biorąc pod uwagę że oni tu mogą grać tak z setami, drawami i over parami(dwóch par nie brałem pod uwage bo nie spodziewałem się że ktoś tu bedzie sprawdzać 3beta z 75). Powinien tu być easy fold czy miałem prawo rozwarzyć wsunięcie stacka? Oboje to gracze mi nieznani i mam na nich tylko po 6 rozdań
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      Kiedyś trener powiedział - jeśli nie znam gracza to uważam, że jest tagiem

utg - limp ... ? może mieć aa/kk oraz low pp ( jesli fish to any too)
      sb - izoluje się na limpera bez pozycji otwiera dominującym range 88+ ajs+ aqo, kjs, kq

utg call, czyli raczej nie ma AA wiec możliwe, że call z low pp

sb nie przebija czyli również nie ma aa - - ma oddsy na pp

F: niski trafiający w range utg sb - 77 ?? hmmm
      cbet 7$ mi się podoba, bo 6 chyba by było za mało i wtedy nie wiadomo o co chodzi
      utg raise wygląda typowo na low PP
      sb moim zdaniem ma kjs+ajs+( no i te 77 :facepalm: )
      ty masz tu fold moim zdaniem
      utg fold ?(

ja tak to widzę, ale to ty grasz wyższe limity - (wysłałem wiadomość - mam pytanie, jak możesz to dodaj ) ;)