[HM2] Oddzielenie sekcji linia w hud HM2

• 6 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Wreszcie znalazłem odpowiedź :)

If you're referring to the "_____________" I just used multiple underscores "_" and I put them after the abbreviation for the first stat in the row. For example the row that begins with F3 is actually an abbreviation for that very first stat in the row and the abbreviation reads as "F3___________" and all the other stats in the row I have no abbreviation. Just something I thought up to make the HUD look more organized. Hope my explanation wasn't too confusing.

Ta linia jest zwykłym podkreśleniem "_", które zostało kilka razy wstawione tuż za Abbreviation pierwszej statystyki.

Pozdrawiam
    • Ynt0ni0
      Ynt0ni0
      Brąz
      na forum od: 18.07.2012 Posty: 56
      supermoderator na posterunku :fdrink

pewnie sie tego naszukales (ja nie znalazlem), ale... jak zawsze musi byc jakies ale...
      wlaczylem abbreviation, pokasowalem wszystkie dopiski, wpisalem linie _______________ , tylko ze pokazuje ja obok a nie pod cyframi

chyba trzeba cos jeszcze wlaczyc ale w ang cytacie nic wiecej nie wydedukowalem
      jakies pomysly ???

Uploaded with ImageShack.us

EDIT:
      wymyslilem teraz ze mozna zamiast tej kreski zastepczo wstawic ponizej new line jeszcze new panel i recznie opuscic reszte huda nizej przez co pojawia sie kreska, to juz nie to samo ale zawsze cos jak sie nie umie tej kreski zorganizowac

EDIT2:
      poprzedni pomysl niewypal, zmienilem tylko tradycyjne separatory na abbreviation i dalem swoje ktore chociaz troche odrozniaja a moze jeszcze znajde lepsze separatory to bedzie znosnie

:facepalm: EDIT3:
      teraz jeszcze zobaczylem ze to jakis zdolniacha robil bo ma tam wiecej fajnych rzeczy jak np ze liczby sa w jednej kolumnie rowno posortowane a nie rozjezdzaja sie na boki, ze ma liczby pojedyncze np 6 a nie 06, albo 4bet nie 04,2 tylko moze zrobic 4,2 i w dodatku nadal bedzie mial w kolumnie ulozone rowno (mimo ze po przecinku nie stosuje na tym hudzie) WTF co za madzik

niepotrzebnie daliscie tego newsa - teraz zamiast grac to meczy mnie jak zrobic lepszego huda... :facepalm: :D
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Już tłumaczę ;)

To 02,1 możesz zmienić na 2,1 w następujący sposób: przejdź do HUD Options -> Config Properties, odznacz "Cap % to 99%".

I teraz pojawia się problem, bo sprawdziłem jego kolejne odpowiedzi i wygląda na to, że:

Sorry it took me so long to respond, haven't been here in a while. HM2 had an update shortly after that doesn't allow this to occur anymore, so I had to remove my underscores (i.e. dividers) too :-/

Nie będzie działać na nowym HM2 :<

Pozdrawiam
    • Ynt0ni0
      Ynt0ni0
      Brąz
      hehe, no trudno, a moze wiesz gdzie co wlaczyc zeby wszystko bylo wyrownane do kolumny (gdy jakiejs staty brakuje pojawia sie minusik i wszystko sie rozpieprza=trudniej sie odczytuje huda)

cap99 rzeczywiscie pomogl juz pokazuje 6,0 :f_pleased:
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Szczerze to nigdy nie spodziewałbym się, że tak się tworzy kolumny w HUDzie HM2 :D

HUD Options -> Config Properties, w Separator wybierasz "t" ;)

Pozdrawiam
    • Ynt0ni0
      Ynt0ni0
      Brąz
      dzieki za pomoc :fdrink

to juz chyba nie mam wiecej pytan, co sie dalo to pozmienialem - sporo lepiej :f_grin: