[PT3] Przenosiny na inny komputer

• jerz248
      jerz248
      Brąz
      na forum od: 01.01.2012 Posty: 78
      Witam.

Tak jak w temacie, kupiłem sobie nowy komputer i chciałbym pokerowy osprzęt na niego przenieść. Używam PT3, kupiłem licencję na mikrostawki. Dostałem dwa kody, więc na ten mi wystarczy.

Nie za bardzo znam się na tym technicznie, więc chciałbym spytać, co krok po kroku zrobić, żeby tutaj PT3 hulał, najlepiej z wszystkimi statystykami ze starego komputera? Z góry dzięki (:
  • 8 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Wykonaj w PT3 backup wszystkich ustawień:

https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=45&t=28605&p=138476

Później przejdź na nowy komputer i wykonaj Restore po instalacji PT3.

Następnie należy przenieść wszystkie ręce. Możesz to zrobić kopiując z jednego komputera na drugi folder Processed. Jego miejsce na dysku znajdziesz w zakładce Auto Import i po prawej Preferences:

http://www.pokertracker.com/sites/file.php?fid=771&name=pt3.png

Pozdrawiam
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 272
      Hej,
      właśnie to samo robię co Ty jerz248 :)
      A jaki jest w ogóle sens kopiowania tego folderu Processed dlrzz? Zrobiłem backup, potem na nowym kompie restore i wszystko wygląda ok, mogę każde rozdanie odtworzyć w replayerze, mam notki itd...
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Napisane przez Don4tello
      Hej,
      właśnie to samo robię co Ty jerz248 :)
      A jaki jest w ogóle sens kopiowania tego folderu Processed dlrzz? Zrobiłem backup, potem na nowym kompie restore i wszystko wygląda ok, mogę każde rozdanie odtworzyć w replayerze, mam notki itd...
      wg mnie nie ale o ile się nie mylę to jak masz trial Pt3 to wtedy nie możesz wykonac backupa
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Sam backup nie powinien w PT3(!) wykonać exportu rąk. Ta opcja jest dostępna dopiero w PT4. Dlatego potrzebny jest folder Processed lub wykonać oddzielnie export rąk.

Pozdrawiam
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 272
      Napisane przez dlrzz
      Sam backup nie powinien w PT3(!) wykonać exportu rąk. Ta opcja jest dostępna dopiero w PT4. Dlatego potrzebny jest folder Processed lub wykonać oddzielnie export rąk.

Pozdrawiam
      Ojej...myślałem, że w PT4 jest tak samo, bo ja już z tą wersją pracuję :)
      To już nowego tematu nie będę zakładał i tutaj spytam: zrobiłem backup w PT4, ale nie zaznaczyłem folderu "Processed", powinienem w takim razie skopiować ten folder, mimo iż tak jak wcześniej pisałem wszystko działa jak należy, są wszystkie ręce itd..?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Prawdopodobnie PT4 kopiuje właśnie ten folder lub wykonuje export rąk, które przeszły przez ten folder, gdyż w opcjach można zaznaczyć "Processed Hands".
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Folder Processed zawiera oryginalne pliki HH które soft poker roomu zapisuje na dysku. PT je importuje do bazy i potem przenosi właśnie to folderu Processed.
      Lepiej mieć te pliki, bo czasem się baza skrzaczy i ratuje tylko ponowny import wszystkich rąk.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Tak, lepiej zachować ten folder. Tylko zastanawiam się, czy przy backupie PT4 program bierze właśnie pliki z tego folderu. Ale to w sumie jest nieważne dla tego wątku ;)

Pozdrawiam