[PT4] HH / Speed poker / Różnica wyników

• Faust00
      Faust00
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 1 513
      Witam.

Dopadł mnie taki mały problem, gdyż zauważyłem różnicę wyników między tym co mam realnie (+63$) a tym co pokazuje PT4 (+96$) i szukając powodów już po kilku chwilach zobaczyłem, że w lobby widać 5502 rozdania (total), a PT4 ma 5293.

I teraz zastanawia mnie z czego to wynika?

(gram na Ipoker) - foldery, gdzie powinny zapisywać się ręce są puste... mam podejrzenie, że PT4 przenosi zimportowane ręce do jakiegoś swojego folderu (???) [może to pytanie powinienem zadać w dziale o Ipoker].

Tylko wobec tego gdzie się te ręce podziały?

->Może na początku nie miałem dobrze ustawionych opcji zapisu rąk i to mogłoby tłumaczyć różnicę pobrań, tylko, że różnica przychodu pojawiła się dopiero później (gdy już wszystko było ok, a ja grałem na swoich normalnych limitach ->na nl5 raczej niepostrzeżenie bym 60$ nie przegrał).
      ->Jeżeli coś gdzieś źle zimportował PT4, to te ręce gdzieś powinny siedzieć... prawda?
  • 3 odpowiedzi
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      mi pt4 pokazuje 120$ zarobionych
      na koncie mam 155$ ,
      uwolniłem 50$ bonusu niby który ma być 50/50 oraz
      wpłaciłem swoich 20 zeby dostać 20$ free$ WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFF - i teraz weź rozlicz się ze stakującym - :facepalm:
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Wszystkie trackery przenoszą pliki HH i nigdy nie było z tego tytułu takich problemów. Nie macie przypadkiem errorów przy importach? Podobno soft zapisuje coś źle w części plików i się potem nie importują.
      Spróbujcie tego.

Pzdr.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Różnice mogą wynikać kilku powodów:

1) Błędy w zapisie Hand History (zdarzają się na iPoker)
      2) Wyrabianie bonusów
      3) HUD na Speed Poker jest ciągle w wersji beta

Spróbuj rozwiązać problem poprzez poradnik, który zamieścił CainBlleetharn :)

Pozdrawiam