[PT3] Gra na dwóch komputerach

• Spiderro
      Spiderro
      Złoto
      na forum od: 23.12.2011 Posty: 732
      Za tydzień rozpoczynam studia i z pokerem będę musiał przerzucić się na laptopa. Jak do tej pory grałem tylko w domu na stacjonarce. Jednak nie chcę całkiem przerzucać się na laptopa i grać tylko na nim, bo czasami na weekendy będę wracał do domu i wolałbym grać na PC. Stąd też mam kilka pytań do graczy, którzy właśnie grają na dwóch komputerach.

1. Jak przenieść notatki na graczy z jednego komputera na drugi? (Pokerstars i PartyPoker)

2. Czy nie ma możliwości jakiejś synchronizacji tworzonych notatek, tak aby nie trzeba było ich ciągle przenosić z jednego kompa na drugi i na odwrót? Jak sobie z tym radzicie?

3. To samo pytanie co w punkcie 2, ale co do rąk w PT3. Zsynchronizować zapewne się nie da, ale pytam dla pewności. Co ile przenosicie rozegrane handy i jak jest najwygodniej? :P
  • 3 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Notatki znajdziesz w następujących miejscach:

PartyPoker: C:\Programs\PartyGaming\PartyPoker\Notes.txt
      PokerStars: plik z notatkami niezależnie od systemu znajdziesz wchodząc w PokerStars w menu Options->Player Notes, a następnie na dole naciskając przycisk File Location

Nie ma niestety możliwości synchronizacji notek z poker roomów.

Jest za to inna możliwość synchronizacji baz PT3, ale do tego potrzebne jest włączenie opcji współdzielenia folderów:

https://www.pokertracker.com/guides/PT3/tutorials/synchronizing-databases

Pozdrawiam
    • dobrawa
      dobrawa
      Brąz
      na forum od: 10.09.2009 Posty: 33
      Nie chce zakladac nowego watku wiec sie tutaj zapytam mam PT3 zainstalowane na 2 kompach, co by sie stalo gdybym sprobowal odpalic na 3 trace licencje czy sie po prostu nie odpali ???
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Licencji można używać jedynie na dwóch komputerach, a przy starcie PT3 łączy się z internetem, wysyłając informacje do supportu. Dokładnie nie wiem, co może się stać, ale raczej bym nie próbował tej zasady naginać.

Pozdrawiam