[PT4] Jak wyswietlić statystkę HU

• aenimka
      aenimka
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 221
      Gram HU ST

Jak zrobić aby pokazywało mi jak wygląda statystyka gier z danym przeciwnikiem tzn ile BI jestem na plus a ile na minus, jest to możliwe?

Szukałem samemu ale nie widzę nic takiego.
  • 2 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Dla gier heads-up będzie to akurat proste, ale niekoniecznie może pokazywać ilość wygranych BI. W PT4 wystarczy przejść do zakładki results i tam w Report wybrać Player Summary. Będziesz widział wtedy profit każdego gracza. W HUDzie jest kilka możliwości. Ponieważ grasz jedynie heads-up, to możesz dodać do HUDa "My currency net won". Jeśli jakiś gracz będzie miał na przykład - 100$ Won, to będzie oznaczać, że stracił te 100 $ na grach z Tobą (tyle że nie będzie to zliczać rake, więc po drugiej stronie Ty będziesz miał winnings 100 $ minus rake).

Inną opcją jest na przykład dodanie statystyki "Information" -> "Chips Won". Jeśli grając samo turbo (np 1500 żetonów na start) będzie pokazywać, ile ktoś wygrał żetonów. Dzielisz to przez 1500 i znajdziesz ilość wygranych BI przeciwko Tobie.

Nie można jednak dodać opcji do HUDa / Popupa, która będzie wyświetlać ilość wygranych / przegranych BI.

Pozdrawiam
    • aenimka
      aenimka
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 221
      bardzo dzięki ide to przetestować