[PT4] 3 pytania

• pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      na forum od: 23.05.2012 Posty: 50
      1. Jak ustawić, żeby na początku gry mieć huda, którego sam stworzyłem? Zawsze mam na początku ten podstawowy i muszę przestawić na ten swój.
      2. Hud się wyświetla dopiero po pierwszym rozdaniu. Nie można ustawić, żeby się wyświetlił od razu?
      3.Nie wyświetlają mi się w pokertrackerze żadne ręce do analizy itp. Mam tylko na dole liczbę hands, a tak poza tym to nic.
  • 6 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

1. Jak ustawić, żeby na początku gry mieć huda, którego sam stworzyłem? Zawsze mam na początku ten podstawowy i muszę przestawić na ten swój.

W tym miejscu, gdzie zmieniasz aktualny profil HUDa masz na końcu opcję dzięki której możesz zapisać obecny HUD jako domyślny.
      http://www.pokertracker.com/sites/file.php?fid=330&name=mhp-changeProfile.png
      Ten obrazek jest z PT3, ale obecnie w PT4 wygląda to podobnie.

2. Hud się wyświetla dopiero po pierwszym rozdaniu. Nie można ustawić, żeby się wyświetlił od razu?

Żeby wyświetlić HUDa, PT4 musi wiedzieć, jacy gracze są przy stole, a więc mieć przynajmniej jedno rozdanie z tej sesji na tym stole. Na niektórych poker roomach PT4 potrafi tę informację wyłowić z procesu klienta poker roomu, jednak tam, gdzie nie jest to możliwe, HUD wyświetla się dopiero po jednym rozdaniu.

3.Nie wyświetlają mi się w pokertrackerze żadne ręce do analizy itp. Mam tylko na dole liczbę hands, a tak poza tym to nic.

Nie masz ustawionych filtrów? Pokaż, jak to wygląda, jeśli możesz.

Pozdrawiam
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      http://img10.imageshack.us/img10/6646/beztytuukis.png

Mam takie coś i nie wiem co dalej. Nie ustawiałem żadnych filtrów. Nigdy nie korzystałem z żadnych programów tego typu. Zależy mi przede wszystkim na zobaczeniu linii ev i przeglądaniu swoich rozdań z turniejów. Dopiero jak będę miał większą bazę to mogę się pobawic filtrami, sprawdzać, z jakimi kartami wchodząc mam profit itp.

Mam dosyć dużą bazę z heads upów na innym poker roomie ipoker, jednak wtedy grałem bez huda. Można je jakoś ściągnąć?

Gram ogólnie na ipoker turnieje turbo heads up sng za 10,5$
    • Wojaq
      Wojaq
      Brąz
      na forum od: 03.01.2010 Posty: 4 658
      Przełącz zakładkę na turniejową :facepalm:

$ | T

:ayfkm:
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Napisane przez Wojaq
      Przełącz zakładkę na turniejową :facepalm:

$ | T

:ayfkm:
      +1 :f_thumbsup:
      Skoro grasz turnieje to musisz patrzeć na zakładki dotyczące turniejów. ;)

Dzięki Wojaq za ekspresową pomoc. :fdrink

Pozdrawiam.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      Zmieniłem to, ale nadal ten ekran z play poker jest pusty, a wydaje mi się, że powinny tam być pokazane rozdania. Nadal nie mogę znaleźć linii ev i nie wiem czy moja gra jest +ev czy -ev. Nadal nie wiem też gdzie mogę przeglądać swoje rozdania.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

w tej zakładce rozdania pokazują się, gdy grasz i masz włączony import. To jest taki podgląd ostatnio zaimportowanych rozdań.

Generalnie rozdania powinieneś przeglądać w zakładce View Stats. Tam masz mnóstwo opcji i możliwości przeglądania rozdań na różne sposoby.
      Jeśli tam masz również pusto, to zrób screena z tej zakładki.

Pozdrawiam.