[HM2] jaki procesor i ram

• chwdp1980
      chwdp1980
      Złoto
      na forum od: 02.04.2011 Posty: 34
      Hejka. Mam pytanie - czy jest w ogóle sens instalowania hm2 na laptopie z 1gb ramu?? Ilość granych stołów będzie max4. Chodzi o to czy będzie to płynnie chodziło czy się będzie wieszał hm2. Może ktoś ogarnięty napisze mniej więcej jaki potrzeba procesor i ram w zależności od ilości granych stołów naraz. Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

szczerze to może być na styk.. Przy 4 stołach, dałoby jeszcze radę, ale przy większej ilości będzie już problem.

HM2 zużywa od 200 do 600 mb ramu, tak więc jest to dość sporo. Ilość zużytej pamięci zależy od ilości stołów, wielkości bazy etc.

Wydaje mi się, że 4gb ramu to taka optymalna ilość do poprawnego działania.

Pozdrawiam
    • jerry2008
      jerry2008
      Brąz
      na forum od: 14.02.2008 Posty: 1 861
      Powinni HM2 sprzedawać z komputerem , który mu podoła. Tak poważnie to naprawde jestem zawiedziony tym HM2. Wszystko fajnie wyposażyli go w szereg funkcji ale o jednym zapomnieli , aby to sprawnie działało.
    • evog
      evog
      Brąz
      na forum od: 17.05.2007 Posty: 2 066
      Szkoda kasy na tego HM2, u mnie na 8GB ramu muszę czekać ponad sekundę aby popup się wyświetlił. To samo z notkami.
      Próbowałem trochę grać z HM2 ale wróciłem szybko do HM1, na szczęście kupiłem HM2 na osobne konto.