[PT3] HUD Holdem vs Omaha

• Spiderro
      Spiderro
      Srebro
      na forum od: 23.12.2011 Posty: 723
      Jak do tej pory grałem FL Hold'em, a dziś zaplanowałem zagrać pierwszą sesję w Omahe. Uaktywniłem 15-dniowego triala dla Omahy i ustawiam HUDa.

I teraz pytanie: czy da się zrobić tak, aby ustawić huda dla Omahy i żeby hud, którego używam do Holdema został bez zmian? Krótko mówiąc czy da się zrobić tak, żebym mógł np. zagrać w Omahe z hudem dla Omahy i bez żadnego zmieniania pograć później w FL z hudem, który miałem dotychczas dla Holdema?

Chodzi o to, że na razie nie chcę jeszcze całkiem rezygnować z Holdema, ale chcę od początku uczyć się gry Omahy z hudem.

Z góry dzięki za pomoc.
  • 1 odpowiedź
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Nic prostszego :)

Wchodzimy w konfigurację HUDa, następnie Options > Duplicate Profile, nadajmy mu jakieś przyjazne imię

Następnie wybieramy ów profil i zmieniamy w nich te staty, które chcemy. Po wszystkim zapisujemy zmiany i odpalamy jakiś Omahahowy stolik. Z menu PT, które pojawi się na stole wybieramy Change Profile, a następnie Make Current Profile Default For Table Type (lub podobnie, piszę z pamięci :) )

W ten sposób, za każdym razem gdy odpalisz fixa będziesz miał jeden profil HUDa, a na Omahę inny, ładują się automatycznie

Pozdrawiam