[PT3] Zoom a statystyki

• Raadzio
      Raadzio
      Brąz
      na forum od: 01.11.2010 Posty: 662
      Witam

Mam taki problem, próbowałem go rozwiązać samemu, jednak to nie przyniosło zamierzonego skutku, dlatego zwracam się z pomocą.
      Grając na Zoom-ie na PS - wyświetlają mi się statystyki, jednak latają po całym stole i nie za bardzo wiem co mam ustawić, aby było w porządku, aby były zawsze w tym miejscu gdzie siedzę ja i inni gracze.

Jeszcze przy okazji zapytam się, dlaczego mogą mi się nie wyświetlać statystiki w turniejach?

Pozdrawiam
      Raadzio
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

czy ustawiłeś sobie miejsce preferowane w PT3 w konfiguracji PokerStars? Ustawiamy to w zakładce Import -> wybieramy P* z listy -> po prawej zakładka PokerStars configuration.
      Tam ustawiamy miejsce preferowane dla odpowiedniego typu stołu, taki jak grasz. Ustawienia są analogiczne do ustawiania miejsca preferowanego w P*.

Jeszcze przy okazji zapytam się, dlaczego mogą mi się nie wyświetlać statystiki w turniejach?

P* i HH masz w języku angielskim?

Poza tym pamiętaj, żeby na 100% mieć zawsze najnowszą wersję PT3.

Pozdrawiam.
    • Raadzio
      Raadzio
      Brąz
      Tak szczerze, to mam wszystko poustawiane tak jak należy, ale i tak coś jest nie tak, bo te statystyki latają po całym stole - nie ukrywam, że jest to dosyć denerwujące i uciążliwe.
      Dlatego prosiłbym w dalszym ciągu o pomoc.
      Wersję mam najnowszą tzn. 3.19.9 beta.
    • Raadzio
      Raadzio
      Brąz
      Już wiem, dlaczego nie wyświetla mi statystyk z turniejów. Miałem ustawiony język polski - po przestawieniu w turniejach zaczęło mi wyświetlać statystyki.
      Po zastosowaniu następującej zmiany na ZOOM - w ogóle mi nie wyświetla moich statystyk.
      Teraz to ja już nie wiem co jest nie tak - zgłupiałem.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

Miałem ustawiony język polski - po przestawieniu w turniejach zaczęło mi wyświetlać statystyki.

P* i HH masz w języku angielskim?

Mówiłem... :rolleyes: ;)

Co do ZOOMa to spróbuj zastosować się do wskazówek z poniższego linka:
      https://www.pokertracker.com/guides/PT3/site-configuration/pokerstars-configuration-guide#enabling-the-zoom-poker-hud
      Zwróć szczególną uwagę na kolejność uruchamiania, gdyż u niektórych ma ona decydujące znaczenie.

Pozdrawiam.