[PT4] Dziwny komunikat o błedzie

• MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Pojawia mi się komunikat tresci
      "
      PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.'
      "

Coś próbowałem znaleść w necie na ten temat ale chyba mój angielski kuleje bo nie poradziłem sobie z tym problemem. Rozumiem że trzeba sprawdzic czy move processed jest włączony, ale jak wchodze w konfiguracje to wszystko jest wydaje mi sie w porzadku.
  • 1 odpowiedź
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Ten komunikat pojawia się, gdy domyślny folder dla danego poker roomu, w którym zapisują się ręce, posiada zbyt dużo plików.

Za każdym razem, gdy naciskasz "Get hands while playing", PT4 sprawdza wszystkie pliki, jakie posiadasz w tym folderze. Niektóre będą duplikatami, ale sprawdza wszystkie, by znaleźć te nowe. Po to jest potrzebna opcja Move Processed Files w Configure -> Sites and Import Options -> Preferences.

Jednak dla niektórych roomów te pliki nie są przenoszone do zapisanego tam folderu. Dzieje się to chyba właśnie dla Unibet, więc warto co jakiś czas czyścić foldery, w których poker roomy zapisują swoją historię.

Pozdrawiam